Ручки-Крючки• 20 июля 2023
Дівчата, порадьте ,як для вас така ситуація.
В мене є дорослий син, вже пару років він живе з дівчиною .Вона дуже хороша людина,у нас з нею гарні стосунки. Вони також дуже добре живуть разом,але є одна проблема,у них дома завжди дуже не прибрано.Вона практично не прибирає і не готує.Син дуже добре заробляє ,і найняти клінінг на постійній основі не проблема, але вона категорично проти посторонніх людей в домі.І вона дійсно не сидить дома,також працює ,дуже добре заробляє.Цє єдине що є в конфлікті між ними,бо він хоче щоб дома був порядок,так як він працює з дому,хоча признає що сімдесят процентів того бардаку робить він.Минулого разу він був дуже пригнічений, і сказав що вже не витримує того срачу. Я йому запропонувала ,як вона подивится на ие ,що я буду приходити один,два рази на тиждень і буду їм допомати. Він їй це сказав і вона зразу погодилась,бо каже що мама своя.Зражу скажу що він мені дуже допомагає фінансово,так як у мене є ще дитина,а їх батько практично не допомагає,ми давно розлучені,син практично кожен місяць дає мені дві мої місячні зарплати,він дуже за нас турбується,і я хочу бути йому чимось корисна,але думаю чи правильно я вчинила.В усьому окрім побуту дівчина прекрасна людина,любить сина ,мене поважає,але ось так.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляМудробаба
Якщо всіх влаштовує то гарне рішення!
Ой дякую, мені дуже це важливо почути.
очки_ннадо• 20 июля 2023
Ну якщо їм підходить, то ок, я б краще в срачі жила, ніж бачила в себе вдома свекруху
Однозначно• 20 июля 2023
Мне кажется это неправильно, я бы ни за что не согласилась на месте девушки, да и парня тоже
Не понимаю, что плохого в клининге
ШанельКуКу• 20 июля 2023
Я бы конечно не стала бы ни у кого бесплатно убирать, но вы сами предложили. А вот какие претензии у вашего сына к девушке, которая дома не бывает, к срачу, который создаёт он, сидя дома, непонятно
Физрукая• 20 июля 2023
Домовитись, що ви спробуєте. Але не обіцяєте, що будете це робити постійно. Але взагалі потрібно все ж таки їм на клінінг домовлятися.. головне не лізти ніде і нічого не радити. Допомогли і допомогли. Все інше-їхня справа.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ні вона також є дома,але працює,якщо б сиділа вдома,то друге питання.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Про клінінг вони ведуть дебати більше року,а проти її волі він не хоче.
Блакитна устриця• 20 июля 2023
На шею вам не сядут в перспективе? Будете там батрачить, стирать, убирать, готовить и всё за… за финпомощь? Ну такое…
Я супер-пупер• 20 июля 2023
Автор, нужно пробовать. Но только договоритесь сразу - если что не так вы сделали, пусть говорят сразу, а не копят недовольство. Потом из-за неправильно сложенных трусов (грубо говоря) переругаетесь.
Смурфетта• 20 июля 2023
Это неправильно, вы ведь не клининг. Ладно бы приходили с ребенком помочь. У них есть средства подобрать человека, чтоб приходил и убирал, еда доставка например. И на перспективу, она и у себя не убирает а как с помощью вам. Например вы приболели, кто поможет вам и как. Или что то пропадет или не оч тщательно вытерли что то и претензии, лучше пусть это будет наемный персонал. Посоветуйте им кого то вместо вас, и если не просят не стоит себя записывать в сервис.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ми з нею скоріше як подруги,я ніколи не лізу в їхнє життя і не даю поради
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Не переругаємся,вона дуже адекватна ,і я вроді.Але ось такі таблиці з тим прибиранням
Физрукая• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Я думаю, що вона хоче, щоб вони робили це разом. Бо працюють обидва. Коли я почала працювати, я почала чоловіка теж напрягати. Але він не дуже ведеться, максимум їсти дуже рідко приготує. Мене це дуже бісить. Думаю в неї та сама думка. Бо чоловіки вважають чомусь, що усю хатою роботу повинні робити жінки. Моєму теж не подобається,що вдома срач або їсти немає що, а мені начхати. Або він допомагає, або нехай клінінг наймає (а на це він в житті не стане тратити свої! гроші)
Б´ю байдики• 20 июля 2023
Вибачте, мене трохи за око смткнула фраза що дівчина не готує і не прибирає.
Не ВОНИ , а вона.
Кіна не буде• 20 июля 2023
Хочете зіпсути стосунки з його дівчиною - вперед
Якщохочете зберігати нейтралітет та хороші відносини, не йдіть до них прибирати
Хай син домовляється з нею про іншу прибиральницю або хай прибирає за собою сам, щоб не пригнічуватися і не просити маму.
Я супер-пупер• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну смотрите. Просто ее дом - ее правила. У вас свое видение уборки - у нее свое.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Якщо я хворію,то вона зразу пропонує допомогу,у всьому окрім господарства вона прекрасна людина.
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Так а чого ваш син не прибирає?
У нього нема часу,він багато поацює.
Б´ю байдики• 20 июля 2023
І ваша допомога не вирішить їх проблему. Вони зараз формуються як сім´я на рівні побуту.
В ваша мудра невістка хоче щоб її чоловік підняв дупу і пішов загружпти посудомийні машинку, поки вона загружає пральну машину
Ручки-Крючки
• 20 июля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Не ВОНИ , а вона.
Ну ось так,тому питаю поради.
Смурфетта• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И то хорошо, но уборщицей у них не становитесь, как то это морально не очень. Помогите им найти хорошую женщину по знакомству, пусть им помогает
Кіна не буде• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
У нього нема часу,він багато поацює.
Так і вона працює.
У вас уже дзвіночки ’у всьому крім господарства вона прекрасна людина’. Так і в господарстві вона прекрасна, просто не хоче прибирати за вашою бубочкою. Невже ви цього не розумієте?
Не втручайтеся. От просто вступіться вбік
Б´ю байдики• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
У нього нема часу,він багато поацює.
Всі працюють.
Є час поїсти, є час прибрати
Б´ю байдики• 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну ось так,тому питаю поради.
Порада проста. Не лізьте.