Не худа ні разу• 21 июля 2023
Розлучення
Підкажіть, будь ласка, ви розлучалися під час війни через рацс чи через суд?
Просто рацси подають інформацію до військкоматів. Боюся наслідків
Не худа ні разу
• 21 июля 2023
Ответ длятогдалия
Идёт война, ближайшее время ничего не поменяется, к сожалению
Да, понимаю..
КокошинЭль• 21 июля 2023
При подачі заяви на розлучення у чоловіка перевіряли військовий квиток, але у нього все в порядку, він не бігає від призову.
Не худа ні разу
• 21 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Київ?