Русланка з гілки• 21 июля 2023
Дівчатка, а є тут хто працює чи працював рекрутером?
Почала працювати в продакті і створюю свою першу програму - освітня програмв для рекрутерів. Одне із завдань - інтерв´ю з рекрутером. Може тут є такі, хто має досвід і погодиться півгодинки зі мною поговорити?
Русланка з гілки
• 22 июля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Рекрутером яким саме?
Вони ж різні.
Звичайним, не it і не hr
Русланка з гілки
• 22 июля 2023
Ответ дляВільний митець
Дивлячись, що саме вас цікавить
Питання, які допоможуть скласти навчальну програму. Типу, як починали, що складного і тд
Русланка з гілки
• 22 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Я рекрутер.
Але ж специфіка в різних галузях різна.
Специфіка не потрібна, важливий досвід навчання, як заходили в професію і тд