40ка• 21 июля 2023

Продовжую тему причастя

Так, ніби вже всі знають, що причастя не тільки у католиків, а у всіх християн і що католики це християни. А то в кометарях ця тема туго йшла.
А ви знаєте, що таке причастя, як там все відбувається, зміст?
От щоб без гуглА.
Я не знала, тому подивилася в Гугл і тепер знаю, що причастя це коли дитині на голодний шлунок дають вино.
Дитина навіть води не має права.
Після цього я надовго зависла... Не знаю, може, тому, що у мене гастрит з дитинства, не можу глютен, казеїн, лактозу, молочний жир, кисле, солодке...
Може, я просто помилка природи, а всі інші люди з дитинства мають залізне здоров*я і алкоголь натщесерце для них навіть корисно (ні).
Я нічого не маю проти релігій, але якщо хтось запропонує моїй дитині алкоголь та ще й натщесерце, то цей хтось отримає тілесні ушкодження.
До речі, в Біблії ніякого причастя нема.
Ви знаєте, що таке причастя, як там все відбувається?
Результат:
вже голосів: 43
17 (39.53%) Так
14 (32.56%) Приблизно
12 (27.91%) Ні
Mama Chelly• 21 июля 2023
Это ’кровь божья’, а проскорка -’тело’

Но причастие - это все пьют с одной ложки все подряд, Бог же защитит

snejs• 21 июля 2023
Идите батюшке морду набейте. До 7 лет детям разрешается не на голодный желудок причащать ребенка. А для старших детей капля вина не так уж и страшна или вы думаете там бутылками вино раздают?
ЛенаА• 21 июля 2023
Там капелька разбавленного вина, эта ложка даже углубления не имеет, она как лопаточка, сколько в ней того вина? 🙄
LisX• 21 июля 2023
Какое счастье не иметь ко всей этой байде никакого отношения))
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляsnejs
Потрібно своєю головою думати, а не тим, що там і ким разрєшаєтся
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляMama Chelly
Это ’кровь божья’, а проскорка -’тело’

Я з точки зору здоров*я, значення релігійні я знаю
Mama Chelly• 21 июля 2023
А по всем канонам 3 дня на диете +молитвы утром и вечером. Потом исповедаться и приститься

Mama Chelly• 21 июля 2023
Ответ для40ка
Да ничего не будет от капли вина ребенку, даже на голодный желудок
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляMama Chelly
Ну проти моитви нічого не маю, але мені шкода, що для віруючих піст перед причастям це дієта
Remensa• 21 июля 2023
Коли я хочу піти до церкви, згадую Пашку Мерседеса і приходжу до тями.
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляMama Chelly
Якщо у когось запасні діти
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляRemensa
Ну в церкву ми йдемо до Бога, а не до Паші
Mama Chelly• 21 июля 2023
Ответ для40ка
Не путайте віру та релігію. По релігії це дієта, по вірі можна їсти все що хочите
Чик• 21 июля 2023
Всі ці обряти в церкві, її правила - це маніпуляції і керування людьми+відмінний заробіток.
Чик• 21 июля 2023
Ответ дляMama Chelly
Але навіщо? Банальне управління стадом.
Вэнди Стар• 21 июля 2023
Ответ дляЧик
Але навіщо? Банальне управління стадом.
snejs• 21 июля 2023
Ответ для40ка
Так я и думаю своей головой слава Богу и понимаю,что капля вина для ребенка это ни о чем. А для таких как вы, которые рассуждают о причастии я и написала, что разрешается
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляMama Chelly
По русскоукрайонскому може й так.
А за правилами релігії то саме піст
Remensa• 21 июля 2023
Ответ для40ка
Так Паша має подавати приклад, нести бога до людей.

snejs• 21 июля 2023
Ответ для40ка
Якщо у когось запасні діти
О Боже мой, куча лекарств для детей на спирту. Убить детей хотят, не иначе
Ane4ka777• 21 июля 2023
Мой сын после причастия подхватил коклюш в 2 года, пол года ада с остановками дыхания... Больше я не причащаюсь сама и его тоже. Всё это бред придуманный людьми чтоб деньги в церковь несли и обогощали попов.
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляsnejs
Якщо у дитини залізний шлінок, я вірю, що бувають такі діти, люди.
Може, я просто перебільшую і думаю, що як у мене гастрит, то вже всі такі
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляRemensa
Приклад дає Ісус, а Паша просто людина і нам треба за своїми гріхами дивитися, а не за пашиними
Kosulia15• 21 июля 2023
Вы так это говорите, как будто там рюмками пьют то вино.
Там капля вина, полмилилитра
Или вы думаете, что гмошные, гормональные, сладкие продукты употребляемые ребенком, не приносят ему вред? :))
Абсолютно не вижу проблемы в той капле вина.
Пы.сы. Не верующая, в церковь хожу максимум на Пасху.
Kosulia15• 21 июля 2023
Ответ дляЛенаА
Думаю Автору не интересны такие ответы 😀😀😀😀
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляAne4ka777
Ого, який жах, сподіваюся, він там повністю одужав і відновився?
Kosulia15• 21 июля 2023
Ответ дляsnejs
😃😃😃😃😃
автор 40ка • 21 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Там капля вина, полмилилитра
Ну почитайте про шкоду від алкоголю, якщо не бачите
Квиточка• 21 июля 2023
1. крапля вина.
2.дітям можна пити, їсти.
3. все, що занадто- те не здраво. якщо людина хвора, вона робить те, що їй потрібно і потім причащається спокійно собі.
4. зараз з ложки не дають, а просто в рота кидають. ну, принаймі, нормальні священники)))
Kosulia15• 21 июля 2023
Ответ дляAne4ka777
Почему вы думаете, что после причастия? Или ребёнок кроме как в церков на причастия, больше никуда не ходил?