ШЛЮБИ ПЕРЕВІРЯТЬ НА ФІКТИВНІСТЬ
Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений парламентом закон про внесення змін до закону «Про імміграцію», яким передбачається проведення перевірки щодо можливої фіктивності шлюбів претендентів на імміграцію в Україну.
Закон про імміграцію доповнено новою статтею 4-1 та встановлено, що шлюб з громадянином України для іммігранта не є підставою для отримання дозволу на імміграцію, якщо:
▫️ один з подружжя прийняв матеріальну компенсацію в обмін на згоду на укладення шлюбу, якщо це не є обов’язковим при укладенні шлюбу за межами України;
▪️ подружжя не проживає спільно або не веде спільного домашнього господарства;
▫️ подружжя не зустрічалося або не спілкувалося до укладення шлюбу;
▪️ подружжя не розмовляють мовою, зрозумілою одним одному;
▫️ один із подружжя раніше вже перебував у шлюбі з громадянином України або іммігрантом, який не був визнаний підставою для надання дозволу на імміграцію;
▪️ подружжя нічого не знає про особисте життя одне одного.
МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ВІДМОВИТЬ У ДОЗВОЛІ НА ІММІГРАЦІЮ, ЯКЩО ЧОЛОВІК І ДРУЖИНА НЕ ПОДАДУТЬ ЗАЯВУ ОСОБИСТО.
ДЕРЖАВНУ МІГРАЦІЙНУ СЛУЖБУ УПОВНОВАЖЕНО ПРОВОДИТИ ПЕРЕВІРКУ МОЖЛИВОЇ ФІКТИВНОСТІ ШЛЮБУ! Відмова надати письмову згоду кожного з подружжя чи подружжя на проходження перевірки є підставою для відмови у наданні дозволу на імміграці.
Взято з каналу: Юридичний телеграм.
Елена_мама Кристинки• 21 июля 2023
Лучше бы вы это время потратили на внимательное прочтение новости. А не на копи/паст.
Гитаристка• 21 июля 2023
Ответ дляLyudaT
А как все это влияет на выезд мужчин за границу? Тут скорее речь о получении гражданства Украины.
цыкаво подивитися на чоловыка, який зараз хоче отримати наше громадянство
Краденые абрикосы• 21 июля 2023
Иммигра́ция населе́ния (от лат. Immigro — «вселяюсь») — въезд населения одной страны (государства) в другую на временное или постоянное проживание[1], рассматриваемый по отношению к стране, куда въезжают мигранты.
Краденые абрикосы• 21 июля 2023
Ответ дляУаджит
Так це виходить ті хто виїхав уклавши шлюб, лише для виїзду за кордон не зможуть повернутися, навіть якщо захочуть?
куда выехал?
Гитаристка• 21 июля 2023
Ответ дляУаджит
на повернення це ніяк не вплине, не хвилюйтеся за інших. В ухилянтів, яким вдалося вискочить - все буде зашибісь ідо і після війни, покраще ніж в нас тут.
Краденые абрикосы• 21 июля 2023
Ответ дляRuovet
Я не удивлюсь, что они просто тупые, и для них понятия ’иммиграция’ и ’эмиграция’ тождественны.
они это кто,кто приносит сюда такие темы?
Екатерина27• 21 июля 2023
А Фурса говорит, что без достаточно большого потока иммигрантов в Украину мы не выплывем. Что вернётся до 40% до ой, а остальных надо кем-то заменять