Варена цибуля• 21 июля 2023
Дині, хто вирощує, треба їх поливати чи підкормлювати коли є плоди?
Вперше вирощую, Київ обл, відкритий грунт. Підкажіть щоб достигли і були смачні, зараз їм щось можна/треба робити?
Птица секретарь• 21 июля 2023
Наскільки пам´ятаю, збираються як огірки. Пожовтіло, легко відривається хвостик. А солодка чи ні, тотвже від сорту залежить. Нічим не підживляли головне щоб сонця було побільше добре визріває. Шо кавуну шо дині спрчатку треба багато дощу. А потім багато сонця щоб визріти. Колись було що багато дощів було не могли визріти, у воді стояли та гнили