ВыФсеВрете• 22 июля 2023
Чи є вузи, які в цьому році з 1 вересня ще не переходять на офлайн формат?
Цікавлять не заочні, а саме дистанційно навчатися. Настав момент подачі документів, виїжджати в Україну поки не будемо принаймні рік.
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Ще нічого не відомо остаточно
Це я бачу. Цікавлять вузи, які гарантовано на виходять.
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А без оригіналів зараховують?.
Так, звичайно.
Повелитель бітка• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так невідомо. Хто візьме на себе таку відповідальність зараз?
Пошаманю• 22 июля 2023
Минулого року перші курси вчилися офлайн, навіть в тих Вузах де було онлайн. Перший і п´ятий.
Кава з адреналіном• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Гарантовано не виходять херсонські, миколаївські, запорізькі, мабуть, сюди ж
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Навіщо мені дані за минулий рік?
Повелитель бітка• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так, звичайно.
Ну це не звичайно. Звичайно потрібно подати оригінали. Це виключення напевно , пов´язані з воєнним станом
Повелитель бітка• 22 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Більшість закладів евакуйовані. Так що можливо очне
Пошаманю• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Навіщо мені дані за минулий рік?
Для того, щоб розуміти що таких вузів буде дууже мало, або і зовсім не буде. Хіба в зоні бойових дій.
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Але ж у більшості з них фізична релокація в інші регіони, де буде офлайн, я так розумію
Пошаманю• 22 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Точно, багато.
IQ 80• 22 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Я б не была так впевнена. Харківські за цією логікою теж ’гарантовано’ не повинні б бути оффлайн, але в нас навіть школярів плануют виводити на очне навчання.
Повелитель бітка• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Навіщо мені дані за минулий рік?
Ви прийшли за порадою на форум,аине до приймальної комісії. Люди діляться думками і досвідом. Якщо ви так налаштовані агресивно, то беріть телефон і дзвоніть в деканат кожного закладу.
І буде вам щастя
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ні, у мене вже є одна студентка, яка закінчила 1 курс, все подається онлайн з накладанням КЕП
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
І буде вам щастя
Дякую за пораду.
Садоводница• 22 июля 2023
Ответ дляIQ 80
Никто не планирует выводить на очное образование школьников. Уже ж написали, что невозможно обеспечить безопасность.
забиякина• 22 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Де написали?
Садоводница• 22 июля 2023
Ответ длязабиякина
Де написали?
Читала пару недель назад в телеграмме. Было какое-то интервью Терехова.
После шести ни-ни• 22 июля 2023
Внз Донецької та Луганської областей, я так розумію що вони всі онлайн багато років.
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Луганські частина базується в Хмельницькому, то не факт.
После шести ни-ни• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну де буде офлайн? Релокація юр адреси, але хто вам виділить пусте приміщення, обладнане по факультетам та ін
Я з Херсона, онлайн буде навчання в наших внз
После шести ни-ни• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Що ви маєте під ’базується’? Юр адреси так, на підконтрольній. Але університет там не побудували
забиякина• 22 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Только про школы или про вузы тоже? Меня и то, и то интересует просто.
Садоводница• 22 июля 2023
Ответ длязабиякина
Читала про школы. В вузах активно рассказывали, что будет оффлайн, я так понимаю, чтобы был повод уволить уехавших преподавателей. Думаю, вузы тоже будут онлайн. Мало кто из иногородних студентов согласится ехать в Харьков и сидеть под обстрелами.
Хлопаю ресницами• 22 июля 2023
Да і взагалі, всі харківські виші не виведуть на офлайн. Бо спочатку прилітає, а потім тривога(