ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Так квартиру ми придбали за спільні кошти. Мій велад 20 к, його 45 саме на квартиру суто, без ремонту . При поділі буде навпіл
При разводе и разделе вас ждут неприятные сюрпризы, впомните эту тему.
И о дате покупки, и о стоимости ремонта, на который ваш муж стопроцентно имеет доказательства затрат из своего кармана.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Тема про постійні дорікання з місяця в місяць, раптово і за будь-що.
тема не только об этом.Если конечно, вы ее прочитаете всю.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Тобто, юрист надав недостовірне інфо? Заради цікавості раджу вам уточнити і теж це знати
))) Это нужно вам, а не мне.
Ваши формулировки и юриста могут ввести в заблуждение
’Тобто, юрист надав недостовірне інфо? Заради цікавості раджу вам уточнити і теж це знати’
Що мені потрібно знати, чи не надав вам юрист недостовірне інфо’
Гадки не маю)Як ви запитали .так і надав.
Мне, честно, однаковов, с чем вы останетесь.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляManumycat
Тоді і витрати жінки на себе і дитину не мають тиснути.
не мають, якщо то її власні гроші.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляManumycat
Так, стоп, а нічого що вона в декреті з їх спільною дитиною?) Де вона має брати ’власні гроші’?
заробтит
щось заробити до декрету, наприклад
на той випадок, якщо з чоловіком( всі живі люди) , щрсь станеться
наприклад, вміти говорити з своїм чоловіком до народження дитини, як він це бачить
також вміти обговорівати всі нюанси спільного життя до весілля
та й взагалі, виходити заміж свідомо та не сподіватись,що хтось буде бачити світ іі очима.
І ше, чоловік и дає гроші.І запитує, куди вони йдуть.Зрозуміло, що автор сподівалась на інший розвиток подій.Але.
щось заробити до декрету, наприклад
Якось так і живу• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Так, я зрозуміла, я мала на увазі, що скоріше за все Ви отримаєте компенсацію фінансову, але не саму нерухомість, в якій робився ремонт.
Біток чи ефір?• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Дата покупки являється основною.
Коли вносились гроші, якщо до шлюба, то квартира його.
Отримання документів не грає ролі,якщо в цей час не сплачувались кошти
Якщо ви отримали документи і заплатили гроші, будучи в шлюбі,то так, ділиться на 2
Це я вам як юрист кажу
Якось так і живу• 23 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
не оставит.
Верно.
И также верно, что он зарабатывает тратит, почему нет?
Верно.
Потому что речь уже не идёт о вкладывании финансовом в семью как Вы и ещё парочка тут женщин рассказывают.
Якось так і живу• 23 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
внятно.
а не как автор тут написала
Автор написала внятно, не все бухгалтеры тут по профессии
Ответ дляБіток чи ефір?
Дата покупки являється основною.
Це я вам як юрист кажу
А якщо гроші вносились і до шлюба, і після? У нас так було. Документи на право власності отримані були також у шлюбі, до того тривало оформлення.
Ответ дляwoman Warrior
Вообще не о том.
Я спрашивала, если ситуацию перевернуть, то что бы тут пели автору? с Разделом и фиксацией метража по вкладу?
И хватит, бога ради, манипулировать детьми.
Женщин никто не заставляет рожать.
И в целом, какие такие страшные усилия с одним ребенокм и одной готовкой в день?
Женщин никто не заставляет рожать.
Зусилля серйозні. Спина болить неймовірно. Дитина неспокійна, від неї рідко коли можна відійти більше ніж на 10 хв
Біток чи ефір?• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
В залежності від сум які вносились.
Якщо 50 % вносилось до шлюбу,50% після, то через суд потрібно буде доказувати походження коштів.
Якщо мирно не вирішите питання, якщо більша сума після шлюбу, то буде простіше
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
а что , только бухгалтеры внятно ищлагаьт мысли?
ну ок, пример-автор создает тему для обсуждения, дает цифры и некоторые факты, которые на это обсуждение и окрас темы влияют.
Пишет_Витрати - близько 19 тис - поточні.
И все это пинимают как всего 19.
Далее, через страниц 12-13 выясняется, что ’ заради справедливості - в ці 19 не входить комуналка, і їжа теж частково’
И окрас совершенно другой.Потому как еда и коммуналка это приличный кусок бюджета.
А еще ремонт, который тоже из средств мужа.
Вот и думайте.
И все это пинимают как всего 19.
Вот и думайте.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Я и забыла, что вы одна на планете, родившая ребенка)
Другие то и гадки не мають, шо воно таке)
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
В залежності від сум які вносились.
Я и говрю, что сюрпризы автора точно ждут.
и при грамотном адвокате мало что ей светит.
Ответ дляwoman Warrior
заробтит
щось заробити до декрету, наприклад
Ну так до весілля вона заробила і в покупку житла наприклад вони вкладались разом. Така цікава у вас логіка, за якою непрацююча в декреті жінка чомусь повинна забезпечувати себе і дитину самостійно, так ніби вона ту дитину виношування і народила від святого духа і мужик ні при чому
Ответ дляБіток чи ефір?
В залежності від сум які вносились.
Дякую, я серйозно замислилась. Дивно, що брист по-іншому розповідав. Ваше пояснення прозоріше. А якщо оформити спільну власність зараз - при розлученні я зможу вимагати більше, ніж 50%- і для дитини частку?
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну вот не переучилась и ничего, на кофе из кофейни нечего тратиться, по мнению мужа, и в кроссовках старых походит. Так-то, каждый имеет право на свое видение, какие траты нужные, а какие лишние. Муж зарабатывает, муж и распоряжается тратами. Он жлоб, но имеет право быть жлобом , а автор прекрасно это знала и чего-то пошла замуж за этого жлоба. Кого винить теперь? Пусть разводится и покупает себе кроссовки на алименты теперь
Ну от вам приємно бути токсіком, бррр.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляManumycat
Извините, я человек фактов.
Я не буду утверждать, что она заработала, так как не имею таких данных.
Вряд ли с 20 т. грн зарплаты.
Далее не оч то она и вложилась по сравнению с мужем.
Еще дальше, цитата, где я утверждаю, что она должна себя опеспечивать в декрете, пожалуйста.
КРоме того, в самом старт посте сказано, что муж обеспечивает и семья живет не бедно.Это если вы вообще читали.
Единсвенное, нигде не сказано, что муж хотел ребенка, но то такое.
никого не касается, но в принципе, играет роль.
Вряд ли с 20 т. грн зарплаты.
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Вы знаете, я начинаю понимать вашего мужа.
Ответ дляГуби з філером
Ось почитаєш такі історії, як у вас, автор, і думаєш: от для чого жінці взагалі заміж виходити? Чесно, я вже не розумію. Який толк з того, яка любов, підтримка? Я хочу лише вас запитати: життя не передбачуване, все може статися, що було у вашому випадку, якби ви потрапили у мою ситуацію, коли я захворіла і була в такому стані, що не могла робити абсолютно нічого, перепрошую за подробиці, але штани защепити сама не могла. І так тривало кілька місяців. Що б сказав ваш чоловік у такому випадку? Що вас списати треба, бо він вас непрацездатну годувати не буде?
Ото правду кажуть, що чоловік у декреті пізнається, школа, надто пізно
Згодна.. і так, зовсім не знаю, як би воно було.. ви сильна, тримаю за вас кулачки і бажаю здоров.я
Найщасливіша• 23 июля 2023
Ответ дляМій не такий
А если вагина не разорвана, нет диастаза и геморроя, то что ж делать? И классика - ребёнка она, конечно, рожала ЕМУ
Раз не разорвана - платите 80%
Чтоб точно не стратить.
Ответ дляwoman Warrior
Извините, я человек фактов.
Вряд ли с 20 т. грн зарплаты.
Чоловік дуже хотів дитину. 20 тисяч дала моя мама
woman Warrior• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Спасибо, что ответили.
Я так и думала, насчет денег.
Найщасливіша• 23 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Зараз буде погана фраза, але народжувати ніхто нікого не змушував. Ну якщо по-дорослому, постфактум предʼявляти свою розірвану вагіну як аргумент у суперечці- ну таке собі.
Можна було не народжувати в принципі. Не потрапляти в залежність цю ще більшу, якщо чоловік дарує половину макбука (прастігосподі), та ще й пів року про це нагадує.
Так і одружуватись ніхто нікого не змушував. І членом в живу жінку тикати.
У всього є наслідки, ще й юридично оформлені. Для всіх, не лише для жінки. Кого це не влаштовує - той хай штрикає у гумову вагіну і сидить на своїх любих грошах.