Кукусикиииииии• 23 июля 2023

Яка ваша модель сімейного бюджету?

Як домовлялися про неї з партнером? Як робите фінансову подушку і як розбираєтесь з картками?
Нехай щастить• 23 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А продати стару і купити нову?)
Продавав і купував, нічого не міняється

Меряю линейкой• 23 июля 2023
когда работала, был раздельный, крупные покупки и закупы в маркете на нём, квартплата пополам, отпуск в основном на нём. Сейчас не работаю, то конечно всё он оплачивает, еще и лечение зубов мне оплачивает.
Надеюсь, в скором времени буду работать, будет раздельный
Первоклашка Я• 23 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А продати стару і купити нову?)
Думаю, це той варіант, коли ремонт - не процес, а стан.
Брат чоловіка весь час ремонтував машини, продавав, купляв, вимінював одну на іншу. Але якось з прибутком або хоча б не в мінус.
#Пойду_кгадалке• 23 июля 2023
Роздільний бюджет.Мені нормально.
Скользкая• 23 июля 2023
Моя карточка зарплатня и карточка мужа у меня. Все сбережения тоже.
Я решаю финансовые вопросы в семье. Покупкой кварир занималась тоже я.
Стрекозей• 23 июля 2023
Бюджет спільний, домовлялися про нього ще коли тільки зʼїхалися. Кожного місяця конвертуємо суму певну у валюту та відкладаємо. Все інше є бюджетом на поточні витрати. В ньому враховані суми для персональних витрат кожного (те, що кожен витрачає як хоче на хоббі, каву, подарунки і т.п.). Все, що на поточні сімейні витрати, знаходиться на спільному рахунку з кількома картками до нього.