Бритоножка• 23 июля 2023

Допоможіть підібрати пудру

Дівчатка, допоможіть. Я дуже звикаю до однієї косметики і мені дуже важко потім підібрати іншу. Купую років 15 одну і ту ж крем-пудру Фльор 2 в 1, номер 2. Тепер її практично ніде немає або вартість буде для мене дорогувата. Можливо, ви підкажете якісь аналоги цій пудрі і +- за таку саму ціну (максимум 300 грн).
КрестьянинДиор• 23 июля 2023
На шафі повно її
Ленне-Рейма• 23 июля 2023
Чим же вона така унікальна?)) Користувалась колись давно ще в студентські роки, гіршої і придумати важко)
Братья Капли• 23 июля 2023
За такую цену ничего хорошего не купить
автор Бритоножка • 23 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
За такую цену ничего хорошего не купить
я це розумію. тому і написала ціну. яка на даний момент для мене адекватна
автор Бритоножка • 23 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
а мені вона подобається
автор Бритоножка • 23 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
На шафі повно її
номера 2?
КрестьянинДиор• 23 июля 2023
Ответ дляБритоножка
номера 2?
Ленне-Рейма• 23 июля 2023
Ответ дляБритоножка
а мені вона подобається
Так вам тоді люба сподобається в цій ціновій категорії.
Кудесница_с_пургеном• 23 июля 2023
На мейкапі є 2 тон розсипчаста
https://makeup.com.ua/ua/product/180443/
Міряю від одиниці• 23 июля 2023
купите розсыпную Мери Кей-тут в продавалке- отличная и по цене в 300 можно найти