Сама не знаю• 23 июля 2023

Польща, Бидгощ, дівчата, хто мешкає у цьому місті

напишіть свої враження. що до роботи для наших, відношення поляків, які ціни на житло, продукти. цікавить усе. буду вдячна за будь-яку інформацію.
ПробілНеПрацює• 23 июля 2023
Только переехала

Жильё в разных категориях.

К сожалению, русской речи в Быдгощ больше польской, что бесит поляков.

Город классный, много разных интересных мест.

Не Харьков, но классный
Мексиканочка• 23 июля 2023
Ось є
Групи
Пацелуйнитуда• 23 июля 2023
Я живу недалеко. Місто як місто. Зарплати в порівнянні з іншими містами не високі, але й оренда житла порівняно не висока.
СпайдерВумен• 23 июля 2023
Цены на продукты одинаковые во всей Польше ... жилье дешевое
Сплюшка• 23 июля 2023
Найбрудніше місто, яке я бачила в Польщі, живемо 100км від Бидгоща.