Доктор Варвар• 25 июля 2023

Псування майна

Відпочиваємо у невеликому приватному готелі. З нашої вини тріснуло дзеркало у ванній кімнаті. Але є нюанс. На фото видно, що розетка не вставлена в отвір, вона просто висить і не вставляється, бо під одним кутом знаходить куток дзеркала. Коли дитина включала фен, то вийшло так, що куточок розетки придавив дзеркало і пішла тріщина. Господарі сказали, що нам тепер потрібно оплатити нове дзеркало. Будемо платити, але ж їх вина теж у цьому є. Дуже прикро. Дитина засмучена. Будьте уважні до ось таких, здається, дрібниць що стосується розеток.
куркулиха• 25 июля 2023
Співчуваю. Так буває. Тому коли бачете щось таке, краще увімкнути фен в іншу розетку.
Але я б оставила відгук з фото у них на сайті
Бачу_майбутнє• 25 июля 2023
Думаю , ви не повинні платити. Це не навмисно , а внаслідок як попало прикрученої розетки .
Млинець Мій• 25 июля 2023
Власники винні. Ви не зобов‘язані нічого відшкодовувати!
куркулиха• 25 июля 2023
Чесно, я б навіть не полізла туди щось вмикати. І тим більше заборонила би дітям! А якби струмом вразило?
миссДавеча• 25 июля 2023
Моё мнение, что ваш ребенок не виноват и вы не должны оплачивать.
Мяо мой мяо• 25 июля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я завжди за те, щоб орендарі відповідали за поломки, але тут винні арендодавці. По хорошому, те дзеркало треба було віднести в майстерню і зрізати кут, але приліпили як було. Впевнена, Ви не перші в кого тріснуло дзеркало. Я б не платила.
Голена блондинка• 25 июля 2023
Можете не платить, это следствие неправильно установленной розетки.
Дуняша• 25 июля 2023
То їх мають оштрафувати за те, що так вставили розетку.
Радикальная• 25 июля 2023
Пишите название и не платить, сам виноват хозяин
автор Доктор Варвар • 25 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Спробую завтра під час виїзду врегулювати це питання. Як все це трапилося, то я ж така совісна пішла і відразу повідомила господарів. Вони навіть не прийшли подивитися, сказали, що тепер ми повинні це все відшкодувати. Якщо будуть вимагати відшкодування, то обов´язково залишу відгук з фото.
автор Доктор Варвар • 25 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Я просто відразу не звернула увагу на розетку. Дитина, 13 років, пішла перша в душ - ну і потім включила фен.