Ласую колобками• 26 июля 2023

Хелп, щипавка, або двухвостка, як позбавитись?

В нас ніколи їх не було, а тут хз, можливо клімат змінився, лазять по хаті, як хазяї. Ніколи не мали із ними справу. Підкажіть, хто в курсі, чим можна їх вивести, не прибігаючи до тяжкої артилерії, тобто страшної хімії.
Невидимка• 26 июля 2023
Вони вологість люблять.
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Вони вологість люблять.
Так, в нас приватний будинок. Тут від вологості нікуди не дітись. Дощі ідуть час від часу. Опалення вмикати влітку не варіант я думаю.
Невидимка• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Намагайтеся все протирати досуха і не лишати на підлозі предметів, під якими вони можуть сховатися.
Марс атакует• 26 июля 2023
Поки дихлофос не взяла, толку не було. Теж всього перепробувпла . А коли Обходила дихлофосом фундамент, натрапила на їх гніздо, вони лізли звідти нескінченно. Після того проходилась раз на місяць для профілактики, щезли
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Ну, в нас немає коврів, чи доріжок, просто гола підлога. Можливо, існують рослини, запаху яких вони бояться?
Невидимка• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Про рослини не підкажу, на жаль. В нас були в сільському будинку у ванній кімнаті, довелося добряче намучитися, поки вивела. Якщо у вас їх вже дуже багато, то без інсектицидів навряд чи вдасться обійтися...
Сегодня сержусь• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Банку з водою поставте чи з вологою ганчіркою. Вони там скучкуються - викинете.
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляМарс атакует
Мені від однієї думки про це стає моторошно. А що, зимою вони теж лазять?
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Вже пробували, не збираються там ))
Сегодня сержусь• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Вже пробували, не збираються там ))
Якісь вони в вас неправильні :)))
В мене бувають лише після дощу.
Кіна не буде• 26 июля 2023
о, у мене ця гидота в німеччині тут на квартирі постійно, трохи аж переживаю щоб потім в Україну не завезти оте. по 20шт приходить давити щодня десь. бризкать нічим не можу бо в мене кіт
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Якісь вони в вас неправильні :)))
В мене бувають лише після дощу.
От і я про те ж. Мабуть, еволюціонують )) Колись їх тільки на морських курортах спостерігали, а зараз вже таку екзотику в себе маємо :(
Марс атакует• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ми в сільському будинку були влітку як на дачі, взимку не їздили. Мені теж від них мороз по шкірі, я спати не можу, як побачу. Тому заїжджали на сезон з дихлофосом, я перша все травила, вивітрювала, тоді вже дитину заводила в двір і в хату. Всередині теж проходилась по плінтусах, щілинах, побачила, що вони звідти лізли
Кіна не буде• 26 июля 2023
точніше отака гидота https://www.veseldom.com/uk/lusochnicya-u-vannij-y...
і проблему не рішити, бо тут щілини кругом, у тому числі стики в ванній кімнаті
Сегодня сержусь• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
В мене в горах. Але цього року ще не було. Бували роки що натовпом просто.
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
О, такі комашки в нас теж час від часу лазять, але вони не настільки надокучливі, як оті щипавки.
Без образів• 26 июля 2023
у нас не дом, квартира, Юг

всегда есть они. но немного, в основном прячутся, видим их когда откроем что то, что редко открываем...

мы привыкли

’нашествия’ ни разу не было))

видели. открывали((
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Можливо, що ще атмосферний тиск якось на них впливає, чи що?
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляБез образів
у нас не дом, квартира, Юг

мы привыкли

’нашествия’ ни разу не было))

видели. открывали((
То й і я вже думаю, може до них вже звикати пора ). Та й чоловік питає, ’що вони тобі поганого зробили, що ти їх боїшся?’ А вони мені ну просто фу, противні, та й усе.
Без образів• 26 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
звикайте)
тараканы, те же мухи, гораздо противнее
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляБез образів
звикайте)
тараканы, те же мухи, гораздо противнее
Це точно, тарганів ще більше боюсь. Усе дитинство мені зіпсували (. Щипавки якісь шляхетніші у порівнянні з тими комахами.
Шиворот Навыворот• 26 июля 2023
Перш за все, вони не несуть ніякої шкоди для людини. Але страшилки з дитинства роблять свою справу, самій від них моторошно
Виннипуховна• 26 июля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Хіба вони не щіпаються боляче? Нам таке з дитинства говорили.
автор Ласую колобками • 26 июля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Мого чоловіка тільки одна за весь час нещодавно вкусила, то він сказав, що від комариного укусу ефект відчутніше (чухається і т.ін), ніж від неї.