КарамбОлька• 26 июля 2023
Дівчата з села, як приготувати меню на 35 людей вдома?
в містах такої практики нема, тому питаю тільки з села.
Скоро 40 днів як померла бабуся
Буде панахида, але батькам замовляти кафе як на похорони дуже дорого. Тоді заплатили 20 тисяч грн
В цілях економії будем готувати вдома. У мене, бо в мами ремонт
У мене велика кухня, але коли 5-7 жінок носитимуться по ній, і одночасно включать 4 комфорки - це буде трохи занадто.
А тут ще і 10 літрові каструлі з голубцями. І жарка 100 котлет, відбивнів. Мене трохи лякає це.
Чи можна якось розумно огранізувати процес?
Мамі казати «слухай, я переживаю за свою нову кухню» також не хочу. Натякала типу «давай розіб‘ємо на кілька днів, котлети можна заморозити, або одразу пожарити»
Ні, навідріз. Все має бути свіже.
Дівчата мої, любі, підскажіть щось..
І взагалі яке меню має бути?
Може я наперед якісь тістечка спечу, на олів‘є все відварю
Поговоріть зі мною
Сильно не бийте
Скоро 40 днів як померла бабуся
Ні, навідріз. Все має бути свіже.
Дівчата мої, любі, підскажіть щось..
І взагалі яке меню має бути?
Поговоріть зі мною
Сильно не бийте
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Ой, я помню, как в 90-м году хоронили деда. Припёрлись люди пожрать, даже которых никто не знал
В 90 -х годах так и у нас было.Теперь все.Кого пригласили тот и приходит.С нынешними ценами на продукты и похороны:(
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Я не уявляю, як бути із посудом на 35 людей🤪
А стол?Стулья?По соседям собирать?
Заліковий троль• 26 июля 2023
А вообще, автор, поинтересуйтесь, сейчас везде есть выездные по селам команды, организовующие обеды. Все порционно на определенное количество человек, ассортимент разнообразный. Цена около 200 грн/чел вместе с доставкой.
ЯниЯ• 26 июля 2023
Автор, извините пожалуйста, но то что Вы описали уже лет 30 такого не делают. Многие просто брезгуют есть домашнюю еду. Или кафе или минимальный стол с борщом обязательно, пирожками, какое то второе и конфеты, нарезка овощей и ещё что то можно элементарное придумать.
Поминки даже в кафе длятся максимум час.
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляЯниЯ
Если не меньше.И по цене не так уж и дорого если целое село не приглашать.А то шо люди скажуть
Интимная• 26 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Маме автора надо.Мы папе только год делали.Но это в городе.И то на год я была с мужем,’мама и племянница .И одна соседка.
ну так родители,дети, внуки пара соседей, зачем печь пирожные и голубцы крутить,зачем 35 человек
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Нормально все буде. В мене працювали 4 конфорки і духовка і все норм було. Котлети і відбивні в духовку, салат відварити заздалегідь, голубці накрутити з вечора, зранку потушити. З солодкого - вафельний торт з згущем - всім подобається і робиться швидко.
Боюся щоб кухня не розпалася від тих парів
То ж капец стільки готувати
Завтра роблю три види випічки. Куплю листи готові і зроблю два креми і один рулет спечу на протвині, но форми у мене лише круглі, для тортів.
Що далі я не знаю
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
Голубец• 26 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
пожерти прийдуть, ви ніколи не були на поминках? Перша чарка пом´янули і починаеться давай за....
Була. У селі. Дідуся не стало, нам допомагали мамині сестри двоюрідні.
Самогонку гнав сестрин чоловік з нашого цукру.
Теж десь чоловік 30 було.
Не готували ми, як на весілля.
Борщ, картопля, котлети, пиріжки з картоплею.
Там ще каша пшоняна у нас обов´язково на поминок вариться.
Цим традиціям вже точно більше 40 років.
Теж десь чоловік 30 було.
Не готували ми, як на весілля.
Интимная• 26 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
зачем на поминках торт?
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Не знаю.Я вообще против 9 ,40 дней .Тихонько в семье помянули .На кладбище пакетики раздали и все
Интимная• 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
и на свадьбы по сто человек по соседям собирают
Ламборджини• 26 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
А стол?Стулья?По соседям собирать?
Та жах взагалі…
побольшомусекретику• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
вибачте, а ви звідки?
такого по селах давно нема, тим більше випічка
Голубец• 26 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
У нас з солодкого лише каша і цукерки. Ніяких тортів на поминок...
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Не знаю як зараз, але раніше в таких випадказ допомагали сусіди. Хтось смажив котлети, хтось робив голубці ( продукти їм, звичайно, приносили). Можливо і вам хтось зможе допомогти таким чином?
Та зможуть
Я просто переживаю за хату, ті випари, жири, все смажиться і тушиться одночасно на величезну кількість.
Кухня -студія, диван, все пропитається тими котлетами.. ой..
Говорю-балакаю• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
ото ви гоните, та купіть якісь коржики, кексики пофасовані магазинські, натрясця вам ті рулети?
Интимная• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
зачем,это же не день рождения
ЯниЯ• 26 июля 2023
Ответ дляИнтимная
зачем,это же не день рождения
Мне кажется что автор тролит
побольшомусекретику• 26 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
не мішайте автору, в неї є вже план)
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
У мене посудомийка і кавова машина.
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
Интимная• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
У мене посудомийка і кавова машина.
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
скажите,вы не шутите?
Ламборджини• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
У мене посудомийка і кавова машина.
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
Буде фігачити нонстопом(
Пишу і аж соромно за своє жлобство
Але під анонімом пишу як є 😂
Я не про це, я про те, що де стільки взяти???
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
А стол?Стулья?По соседям собирать?
Мої 8 стільців вже у мами з похорон, я не забиоала ще
Стіл також віднесемо
В неї також 6 стільців
Це половина
І є стіл на вулиці з двома лавицямм
Стіл також віднесемо
В неї також 6 стільців
Це половина
І є стіл на вулиці з двома лавицямм
КАПСЛОЧНИЦА• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
То ж капец стільки готувати
Що далі я не знаю
кремы не надо -потравитесь в жару.
купите пирожков с ягодами,повидлом и капустой.
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляЯниЯ
Дівчата, але бабуся з глухого села. Всі сусіди її любили і прийдуть.
Бабуся хотіла б цього
Заради неї треба
Бабуся хотіла б цього
Заради неї треба
Чижик Пижик• 26 июля 2023
Наскільки я пам´ятаю.
1. Робиться тимчасова кухня під відкритим небом
2. Помічниці готують у себе дома страви і потім зносять
34-40 чоловік це багато., якщо готуватиме 4 жінки, плюс ще двоє займатимуться столом
ЯниЯ• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Бабуся хотіла б цього
Заради неї треба
Бабуся хотіла б цього
Заради неї треба
То закажите кафе
Успокойся_Успокойся• 26 июля 2023
У вас в селі є школа, садок, якесь підприємство зі столовою? Просіть жіночок, які там працюють, вони і допоможуть приготувати, і не на вашій кухні все це буде відбуватися. Там і каструлі здоровенні є, і дека, і все що треба.
Кондуктор троллейбуса• 26 июля 2023
Ответ длябарабанщица
СКАжіть що помянете бабусю в вузькому колі , бажаючих пожерти на халяву в сад .
Я вообще считала, что поминать- это панихида, больше о душе, а не пожирание котлет под водку.