Бойцовская• 27 июля 2023

Смердить орендована квартира. Що робити?

Особливо м‘які меблі, обої. Попередні жильці були курцями. Але смердить не тільки прокуреним. Що зробити, щоб прибрати цей запах? Ремонт і заміну меблів не пропонувати)
Я така бойова• 27 июля 2023
Менять квартиру

Країна мрій• 27 июля 2023
Тестиль нужно чистить и стирать
Почитайте как очистить мягкую мебель, шторы стирать и т.д.
Бесконечность-не предел• 27 июля 2023
Ви не чули запаху як переглядали?
Вкаблучках• 27 июля 2023
М´які меблі замовити професіну чистку на дому. Якщо є палас, або покриття, теж почистити. Звісно, це дорожче, ніж самому, але воно того варте. Текстиль самим перестирати весь.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 июля 2023
Менять квартиру .
Вообще не факт• 27 июля 2023
Проветривайте,покупайте ароматизаторы
Миловидна леді• 27 июля 2023
вызовите клининг
автор Бойцовская • 27 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Всі килими ( по факту -ганчір‘я) повикидали. Штор і тюлей не було. На підлозі старий паркет. Все перемила, передраїла. Купили новий матрас, попереднього не було. Текстиль весь мій, стіраю при температурі 60-90 градусів. Але все остальне смердить просто кошмарно…
Рожки-да-ножки• 27 июля 2023
а зачем вы арендовали? этот запах слышно сразу и все знают, что убрать его можно только одним способом - сделать ремонт.

Рожки-да-ножки• 27 июля 2023
Ответ дляМиловидна леді
вызовите клининг
это не поможет. когда прокурено, то это все. оно впитано всюду - в стены, потолки
Рожки-да-ножки• 27 июля 2023
Ответ дляБойцовская
ничего не поможет. только ремонт.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 июля 2023
Ви вже нічого не зробите,тільки міняти шпалери навіть підлогу,перефарбовувати розкручувати всю техніку вимивати всередині.У наснився квартра,коли не було світла видно моя орендаторів займалася приготуванням їжі не тільки для своєї сімʼї,в мене цим угаром пропиталося все.Я мила парогенератором всеодно скудний запах залишався.Короче переробили повністю ремонт,а коли розкрутила витяжки,плиту,духовку по запчастинам шмон був такий,мила деталі.
Мейк-ап форева• 27 июля 2023
Я купила таку квартиру, з гарним ремонтом, з розрахунком зразу жити. Ні фіга не поможе. Поки не змінили шпалери. Цей запах пропитав стіни.
автор Бойцовская • 27 июля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ви не чули запаху як переглядали?
Відчували, але на той момент особливо довго шукати житло не могли, треба було виїжджати у першу-ліпшу. Стояли аромадифузори в кожній кімнаті, перебивали нормально… але в них таких був хімозний запах, що ппц.
неДоЖиру• 27 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Запах въелся в обои и мебель. Тут или ремонт, или менять квартиру.. или так жить
автор Бойцовская • 27 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Вперше з таким зтикаюсь….
Рожки-да-ножки• 27 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Вперше з таким зтикаюсь….
тільки міняти квартиру. на жаль, нічого не допоможе.
Санта Барбара• 27 июля 2023
Пригласить клининг , они паром почистят мебель/шторы/ковры все то что держит эту вонь. Может и по стенам пройдутся…
Проветривать и накупить ароматизаторов в квартиру
Зрадорозганячка• 27 июля 2023
Є послуга «озонація» чи якось так. Вона прибирає усі запахи та мікроби. Приміщення обробляють озоном. Але в приміщенні після процедури не можна знаходитись якийсь час, бо це небезпечно.
Пошукайте інформацію

Заздрість то погано• 27 июля 2023
Озонацию провести
Дую на вітер• 27 июля 2023
Не поможет это все.
Обои- это бумага, она имеет поры, пропитывается очень хорошо. Аналогично с потолком- хоть мой хоть нет- там есть поры. Только покраска заново уберет зараз с него. Паркет- имеет покрытие лаком, лак имеет трещинки , в них заходит вонь.
нужно: переклеить обои (предварительно погрунтовать стены), перекрасить потолки, покрыть лаком паркет, выкинуть мебель (вонь уже впиталась туда навсегда, если купить авто после курца- никакая химия не помогает, все- равно есть горький запах)- это чтоб как-то можно было жить.
КрестьянинДиор• 27 июля 2023
Нічого Ви не зробите. Шукайте нову і з´їзджайте. В ото ’професійна чистка’, змінити - Ви вкладете більше грошей, ніж 1 міс оренди, який не повернуть
Файна дівка• 27 июля 2023
Говорят, озонатор помогет
Я не в теме• 27 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Чем? Чтобы бороться с запахом, нужно понимать источник. Прокуренный, сырость? Может бывшие квартиросъёмщики очистки от креветок пихали под плинтуса, есть же разные притрушенные, завистливые, мстительные. Дохлятиной? Чем воняет?
автор Бойцовская • 27 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Прокуреним, але не тільки, я вказала в питанні. Конкретно ідентифікувати не можу. Не риба, не тухлятина, важко сказати, що. Ситуація ускладнюються ще й тим, що навколо троє сусідів і всі курять. На балконах, на сходах, у формочку. Це нереально бісить.
Я не в теме• 27 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Ну попробуйте поставить везде соду, она впитывает запахи. Еще сырость может вонять, просушить надо все, прогреть. Вообще, все обнюхать и найти источник, уходите, открывайте окна, чтобы сквозняк был. Арома палочки купите.