За ким я буду?• 27 июля 2023

Знизити ТТГ

Порадьте, як знизити ТТГ без прийому гормонів, у мене він в нормі, 3,1. Але це не ідеальний показник. Відчуваю всі симптоми як при гіпотеріозі - стомлюваність, випадіння волосся, сонливість, непереносимість холоду, сухість шкіри, набрала вагу. П´ю каву літрами, щоб якось працювати. Індекс НОМА перевіряла, інсулінорезистентності немає.
Неновая почта• 27 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
.Коли Ви побачили зміни? Бо я вже півроку без глютену, і менше цукру, але змін майже не відчуваю. Молочку не їм вже давно. Може маєте гарного лікаря? Чи додатково приймаєте вітаміни чи ліки?
Місяці за 4

Джага-джага• 27 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Місяці за 4
Ясно, а як зрозуміли, що помідори ок)?
Фиктивная• 27 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
А які саме препарати п´єте?
Йод, селен вітамін Д (декрістол).
Джага-джага• 27 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Йод, селен вітамін Д (декрістол).
А йод селен - наші?
Фиктивная• 27 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну да, нет единых правил для всех. Для меня томаты оказались наоборот ок, особенно термически обработанные в яичнице.
Вообще я на условном аутоиммунном протоколе похудела быстро до веса своих 18 лет (-9 кг), засияла кожа, волосы стали совершенно иного качества и главное появилась энергия. Потому что до того я из ванны еле вылезала, ТТГ снизился с 2,7 до 1,4
Як Ви підбирали які продукти Вам підходять а які ні?
Фиктивная• 27 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
А йод селен - наші?
Йод і селен на айхерб замовляла
Не служанка• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Дефіцит вітаміну Д є
Сходіть до сімейного, щоб назначив вам вашу дозу віт д. Він впливає на ттг. Я прибрала дефіцит, ттг знизився, самопочуття покращилося. І слідкуйте періодично за віт д.
Не служанка• 27 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ждать симптомов и ничего не делать - это путь к приему тироксина пожизненно
Ттг 3.9 норма для здорової людини. Що чекати?
Неновая почта• 27 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Відслідковувала, чи є дискомфорт - слабкість, що з боку ЖКТ, що зі шкірою. Краще ще й записувати

Мальовнича даль• 27 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Норма по референсам лаборатории, как и ферритин от 6?Я написала, чего ждать, в посте, на который вы ответили
Не служанка• 27 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ттг 2 потрібний для людей на замісній терапії, а не здорових.
Неновая почта• 27 июля 2023
Ответ дляДжага-джага
Ясно, а як зрозуміли, що помідори ок)?
А взагалі є дослідження, що в термічно-оброблених вище вміст лікопіна. Він зменшує наслідки оксидативного стресу в організмі.
Я не побачила у себе ніякоїнегативної реакції на томати
Бодіпозітівна• 27 июля 2023
Автор, знайдіть нормального лікаря і нехай консультує вас, а не форум.
Все залежить від загального комплексу. Випадки індивідуальні. Інколи при такому стані достатньо йод, селен, не нервувати, а інколи це тільки гормони. Ну і вік тут також грає роль. Вагітність плануєте чи ні? Все в комплексі важливо, особливо якщо є симптоматика не дуже добра.
Мальовнича даль• 27 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Честно, мне все равно, это ваше здоровье
автор За ким я буду? • 27 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не планую, маю 2 дітей, мені 43 роки
Бодіпозітівна• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Не планую, маю 2 дітей, мені 43 роки
Тоді займіться обов’язково. З віком стає тяжче контролювати ТТГ. Зараз він може скакати на стресі.
Кидстаффовна• 27 июля 2023
то залізодефіцит! подивіться феритин!
автор За ким я буду? • 27 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
то залізодефіцит! подивіться феритин!
Феритин 43 при нормі від 13, можливо не найкращий показник для моєї ваги, але досить нормальний
Кидстаффовна• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
нічого нормального),це низький феритин,і Ваш стан-від нього.

Не служанка• 27 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ви дезінформуєте здорових людей.
Мальовнича даль• 27 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
Не преувеличивайте
Мальовнича даль• 27 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Ви дезінформуєте здорових людей.
я призываю пока условно здоровых людей внимательно относиться к своему здоровью
Не служанка• 27 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ні, ви провокуєте гтр.
Мальовнича даль• 27 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Ні, ви провокуєте гтр.
ОК, сидим на попе ровно, ждём назначения тироксина, зато не гтр
sky-labs• 27 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Убрала глютен, ТТГ с 2.7 упал до 1.4, но у меня антитела к глютену высокие это моя непереносимость.
Значит есть еще и повышенная кишечная проницаемость.
sky-labs• 27 июля 2023
Ответ дляМетелики на душі
т4 тоже низковат. Ну попробуйте питание, восстановить организм и посмотрите. Но тенденция такая, что рано или поздно придете к гормонам. Настройтесь.
С какой стати приходить к гормонам?
И Т4 не низковат, а пипец какой низкий
автор За ким я буду? • 27 июля 2023
Ответ дляsky-labs
С какой стати приходить к гормонам?
И Т4 не низковат, а пипец какой низкий
А який має бути Т4 в ідеалі?
sky-labs• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
А який має бути Т4 в ідеалі?
Таким, чтобы вы не испытывали симптоматику гипотиреоза :)
Ферритин и вит.Д сколько?
Йод принимаете?
автор За ким я буду? • 27 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Ферритин и вит.Д сколько?
Йод принимаете?
Почала пити келп та селен. Вітамін Д нижче норми
sky-labs• 27 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
ОАК есть?
В какой дозировке келп и селен?