Якщо складна ситуація, фінансова, здоров´я, депресія. Збіг обставин, коли війна одночасно с особистими проблемами.
Є література, що може допомогти? Що порадити почитати?
Бо йти до психолога немає грошей, часу та бажання. Хочу допомогати собі сама.
арина-ветерок• 27 июля 2023
Марка Леви почитайте. Художественные книги, лёгкие, приятные. Жизненные истории, интересные люди, приключения, любовь, иногда немножко мистики. Прекрасно отвлекают и придают вкус к жизни. Советую.