Начальник Анонимов• 27 июля 2023
Порадьте книги, які хочеться розібрати на цитати
Привіт. Щойно дочитала "З неба упали три яблука" і хочеться ще такого ж.... Душевного, теплого, милозвучного і такого, щоб хотілося б цитувати... Так ще пише Бакман, як на мене. Але всі його твори прочитані. Підкажіть, кого і що почитати, зі схожого?
Любовь Калистратовна• 27 июля 2023
Взяла у доньки ’Поліанна’. Прочитала, аж захотілось стати кращою. Буду перечитувати))
Примарочка• 27 июля 2023
Андрухович ’Лірика інтимних міст’))
Узнала, что оперный театр во Львове это надгробие речки, которую забетонировали, чтобы его построить
Начальник Анонимов
• 27 июля 2023
Ответ дляDianichka
Кобзарь
Прочитала ще в 5 років, бо то була найтовща книга в домашній бібліотеці дідуся. І вона мене манила... Коли в 6 пішла до школи, де діти вчили літери, а в мене за плечима прочитаний Кобзар, горе було... Звільнили мене від уроків читання на весь рік, аби бажання ходити в школу не пропало
Ответ дляНачальник Анонимов
Клас!
Кров з молоком• 27 июля 2023
Любая классика, много жизненных цитат !
Особенно нравится французские авторы , типа Мопассан, Моем...
Дюйм оф о4ка• 27 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Є книжки які можна перечитувати раз на кілька років і знаходити нові сенси.
І нові ЦИТАТИ.
кобзар, наприклад.
Думаєте, в 5 років ви все зрозуміли?
І нові ЦИТАТИ.
кобзар, наприклад.
Думаєте, в 5 років ви все зрозуміли?
АдеКВАтная• 27 июля 2023
Почитайте ’Великий льох’ Шевченка. Його зараз саме те на цитати розкладати. Це містерія. Тільки читати треба свідомо, це як Євангеліє, відкривається тільки розумним, свідомим людям.
Пекельнi Борошна• 27 июля 2023
Кідрука почитайте ‚Де немає Бога’ або ‚Доцю‘ Тамари Горіха-Зерня