Первое было экстренное кесарево, за необходимость такого атрибута никто не говорил. Сейчас предстоит плановое, варикоза нет. Перед операцией сказали что нужны компрессионные чулки. Это так и есть, что они - необходимость? Не хочется покупать если можно и без них обойтись
Mary8478580• 27 июля 2023
Мне в РД перематывпли бинтами эластичными, своими. У меня правда экстренное было
lekon-lekon• 27 июля 2023
Було 2 КР, жодного разу не говорили за компресіоні чулки. Живот пеленкой обматували, бандажні труси ще були
OkSemeniuk• 27 июля 2023
Ответ дляYana1915
Можно бинтами , они для того чтобы не опухли ноги и Вены не полопалось а то разные ситуации бывают , у меня было экстренное и ничего не было потому я очень опухла на следующий день , ноги как колоды были
2 КР у компресійних панчохах, бо в мене варикоз. Цю рекомендацію давав судинний хірург на консультації перед операціями. І два рази ноги набрякали після операції. Радили їсти більше білка, сказали, що мине. Думаю, може, надто багато рідини ввели в ті перші дні з крапельницями.
dahashutka19• 27 июля 2023
Если с венами нет проблем, то можно и бинты . Мне так в роддоме говорили .
Ответ дляOkSemeniuk
В мене в куми був кесерів вона взагалі вони не пила і капельницю не ставили , бо навпаки кажуть не можна , але все одно опухла
OkSemeniuk• 28 июля 2023
Ответ дляYana1915
Дуже дивно. А чому не можна пити? Якщо обмежити рідину, організм починає економити її і накопичувати. Набряк ще більший. Мені лікарі казали пити багато, щоб ліки виводились.
Ну і як без крапельниць у першу добу - не уявляю. Та ж її підключають просто в операційній.