Хомо_сапиенс• 28 июля 2023
Переписка з перукарем?
Дівчата підскажіть може я не права. Записалась до перукаря на стрижку і складне фарбування. Потім спитала чи є віконце на раніше вона мені запропонувала помічницю але після минулого фарбування в іншої її помічниці я не задоволена результатом я їй це написала вона прочитала і ігнор.
Чи варто далі писати ? Пройшло 2 суток
Тану на сонці• 28 июля 2023
Ну так вы записаны на 22. К помощнице не хотите, ждите своего числа.
Лика-прилипка• 28 июля 2023
просто перезвоните и уточните, сможет ли Вас принять именно она, но в то время что есть у нее. Если дорожите этим мастером
Хомо_сапиенс
• 28 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Так можно це написати що ні раніше віконечок немає?
Лагшмивара• 28 июля 2023
Я так поняла,что окошка нет. Эту тему развивать не хочет. Записаны на 22 вы и дальше
Разгуляшка• 28 июля 2023
Нічого собі віконечно
на аіртач півдня потрібно.
Дивують такі недалекі і наглі і всі їм винні
на аіртач півдня потрібно. Дивують такі недалекі і наглі і всі їм винні
Коварная Зая• 28 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Нічого собі віконечно
на аіртач півдня потрібно.
Це точно
Тану на сонці• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну она предложила раньше помощницу, вы отказались.
Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А вы не поняли с первого раза, что она раньше только с помощницей принять может?
Хвильоватиша• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Если бы было, написала. Нет свободных дат - не написала. Вы ещё так клиентка , вынос мозга.
Тану на сонці• 28 июля 2023
Автор, она просто слегка обиделась за помощницу и не так хорошо воспитана, чтобы отвечать. Не ждите от парикмахерши этикета, лишь бы свою работу нормально делала.
Для драки• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Не думали що в неї може часу нема писати? А потім закрутилась/забула
Нащо проблему з цього робити?
Мира всем• 28 июля 2023
А что вы дальше хотите написать ?
Ждите 22 августа и идите на свое время.
Бесконечность-не предел• 28 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я б знайшла іншого перукаря
Это 100 процентов, я бы тоже. Тем более их сейчас как грязи. Не умеет разговаривать с клиентами, пусть сидит без них.
Хомо_сапиенс
• 28 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дуже багато слів)
Хочу до Вас і все. Без варіантів
Майстер дійсно хороший але її помічниці стажори...... Покрасила погано а кошти взяли як за покраску спеціаліста. І знову мені це пропонують
Бесконечность-не предел• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Если реально хороший мастер, хотя и хамоватый, то позвоните, спросите еще раз к ней на пораньше.
Забобонний фрукт• 28 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Йой. Як то вийшло так написати. Ви була випивша?
Як ТАК?
З приводу випивки-по собі судите?
Христя в тiстi• 28 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
От інша справа Автор. Одразу видно, що у людини дві вищі освіти, три іноземні мови і бонусом грає на піаніно)) Жодного знаку в 5 реченнях не змогла поставити. Купа помилок в тексті. Все з претенцією і повною відсутністю субодиниції.
Воленс-неволенс• 28 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Что ещё Вам написать?
Забобонний фрукт• 28 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Нічого собі віконечно
на аіртач півдня потрібно.
В чому наглість? Наглість запитати чи мжна раніше?
Чия б вже корова мичала про адекватність?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
А ви та клієнтка, яка так і буде ходити до некваліфікованого майстра й платити гроші за погану роботу?
Забобонний фрукт• 28 июля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
А що з переписки незрозуміло що раніше часу нема?
Тану на сонці• 28 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вы ошиблись, всего 2 иностранных. Все запятые там на месте, ни одной ошибки нет. Вы парикмахерша? Так задело, но на правду не обижаются, увы.