Наизнанку• 29 июля 2023
Перебираю калорий на кето(((
Думала на кето смогу держать дефицит калорий, но всеравно перебираю. Получается наедаю иногда 1800 а иногда аж 2500 калорий(((
Из за этого вес перестал уходить и две недели вже стоит на месте(((
Ответ дляЛика-прилипка
Такі,для чого і створили цю дієту ) Схуднення вже як побічка при умові непереборщити з калоріями
У них может быть астроцитома, глиома, др. виды рака (кето в данном случае применяют для изменения метаболизма опухоли), СД (всех типов), много других болезней. Люди с таким набором имеют сломанный метаболизм, что вы мне предлагает прокомментировать?!
Обсуждать нужно предметно какое-то конкретное исследование, а не ваше мнение после прочтения какой-то информации.
Лика-прилипка• 29 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Кето початково створили для лікування епілепсій . Вже пізніше побачили позитив у плані додаткового лікування раку ,сд, іншого.
Лика-прилипка• 29 июля 2023
Я навела приклад саме діток з епілепсіями ,які на кето. І все там з метаболізмом норм ,за виключенням якоїсь меншості випадків де генетичні є поломки чи супутні хвороби які можуть впливати на метаболізм
Обижулька• 29 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Посилання на дослідження є?
Дуже дивно читати про норм при епілепсії.
Лика-прилипка• 29 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Посилання на дослідження є?
Ні,посилання нема.Є досвід мам та особистий. Більшість епілепсій структурні ,через пошкодження цнс . Генетичних ,спадкових та невідомого походження меншість. От у тієї меншості можуть мати місце проблеми з метаболізмом ,у інших ні
Ответ дляЛика-прилипка
Ну ок!
Начнем с того что там говорилось о банальной работе желчного и поджелудочной, что с жкт в плане лямблиоза, что с микробиотой толстого кишечника?
Проводился ли анализ состава тела?
Какой процент углеводов был на кето?
Проводился ли анализ состава тела?
Какой процент углеводов был на кето?
Лика-прилипка• 29 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Ну ок!
Проводился ли анализ состава тела?
Какой процент углеводов был на кето?
Проводился ли анализ состава тела?
Какой процент углеводов был на кето?
Не дуже зрозуміла про що Ви? Про як створили цю дієту чи про інше