Стріляний птах• 29 июля 2023
Зажор на вихідних і зрив дієти
Вчора зустрілася ввечері з подругою, піца+пиво, сьогодні річниця шлюбу - ідемо в японський ресторан...як себе не картати за зрив дієти( тимчасовий) і лишні калорії?
Стріляний птах
• 29 июля 2023
Ответ длябибизяна
Обов´язково обжиратися?
Не обжиратися, але всеодно виходжу за рамки денного ліміту
бибизяна• 29 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Не страшно, головне в понеділок знову в рамки))
Стріляний птах
• 29 июля 2023
Ответ длябибизяна
Сьогодні останній привід для смаколиків, думаю буду не з понеділка, а з неділі
Стріляний птах
• 29 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Це чітміл і це нормально
Я думала, що читміл тільки один має бути
Рання пташка• 29 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Так, краще раз на тиждень, але можете на наступних вихідних пропустити
LoveYouOrNot• 29 июля 2023
За один-два дні не жирніють. Як і не худіють.
Це тривалий процес в обох напрямках) Тому не парьтесь.
Зайченя• 29 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Я просто в таких ресторанах стараюсь щось брати щоб менше рису було. Не мокаю в соєвий соус, у ньому калорій багато Беру просто морепродукти, так менше калорій
Леся Українка• 29 июля 2023
Ответ дляЗайченя
сколько в том соусе калорий)) соли там много, а не калорий)
Нульовий сантиметр• 29 июля 2023
И что такого? Ну пожрали, захотелось, это даже хорошо, идите дальше, это не играет большого значения