Роза в вазі• 29 июля 2023
Дівчата, ви теж вважаєте, що я обманула покупця?
Купила в Зарі куртку на розпродажі в гарній ціні. Але якось мені все не то. Вирішила продати. Виставила по вищій ціні ніж купила.
Дівчина в мене купила,все ок, питань ніяких не має.
Через 2 дні пише з притенціями,що знайшла цінник і там ціна інша( забула відірвати ціну).
Погрози,ненормативна лексика,що я обдурюю людей.
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну, як по совісті, то ви не гарно вчинили
Відбила дорогу і свій час
Щось не спиться• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В чому не гарно? Вся торгівля побудована на отриманні прибутку.
Міряно-переміряно• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вас кожен день обдурюють в магазині. Купують гречку по 20 гривень, а вам продають по 60
Бяки-козяки• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А если б автору куртку подарили, нужно было бесплатно отдать?
Прилипало• 29 июля 2023
Я иногда продаю пролеты с размером и закладываю цену доставки, при этом ярлыки с ценой, естественно, не снимаю.
КоКоКоКоКоКо...• 29 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ну що можу сказати, хай з вами поводяться так само,як автор і як на вашу думку правильно, хай вас дурять і називаються на вас. Я ніколи не продам вище офіційної ціни
Силиконочка• 29 июля 2023
Купувати на розпродажі круті речі це велика вдача, не у всіх є така можливість а її просто жаба давить
Тундиринда• 29 июля 2023
Ну то напишіть +доставка в Україну, +доставка по Україні до вас, і ще додайте типу замовляли у баєра - йому ще %)
Ангелиночка31• 29 июля 2023
У магазинах ціни теж піднімають іноді,але ніхто до магазину претензій не має.А якщо людина купила,то має віддати безкоштовно?Не звертайте уваги.
ПироженкА• 29 июля 2023
Тю) она на приколе? Так я пол жизни так продаю и зарабатываю. Все покупаю дешевле и целенаправленно дороже продаю! Так чего она не купила дешевле? Выбор и ассортимент широк на просторах интернета!
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А я і не продала вище оф. ціни.
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Гарно, хитрість теж треба мати
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляКороль дивана
Нет, не считаю. Но я бы приняла возврат, если она хочет вернуть
Питань по куртці в неї не має. Все як моєму оголошенні. Лиш ціна
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Весь бизнес построен на схеме купи дешевле - продай дороже😀😉
💯
Полюю на дрони• 29 июля 2023
Ну я беру товар оптом, оплачиваю дорогу, упаковку. Трачу на рекламу и так свое время. Я должна отдать по цене опта, чтоб никого не обмануть?)
Непереможна• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це Ваше право
Просто Ви не бізнесмен,от і все
Людина бачила ціну перед покупкою,її все влаштувало,вона отримала товар належної заявленої якості
Ніякого обману тут нема
Це те саме,що прийти на касу в супермаркеті і вимагати,щоб вам продали продукти за ціною закупки
Просто Ви не бізнесмен,от і все
Ніякого обману тут нема
ПироженкА• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
А я і не продала вище оф. ціни.
А даже если бы и продали, в чем проблема? Ваш товар, ваша цена и точка! Или берем или нет. Других вариантов нет, когда дело касается цены.
Скажений гудзик• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ага, отримувати прибуток то ж не по совісті)
Жити по совісті - то бути злидарем)
ПироженкА• 29 июля 2023
Я летом взяла полно зимней обувь, и буду их продать конечно же дороже. Это мой заработок, мое время. Кто мешает покупателям так же сделать? Я разрешаю.
КоКоКоКоКоКо...• 29 июля 2023
Ответ дляАнгелиночка31
В магазині до речі, коли виставляють товар зі знижкою, то ви можете його здати, і купити вже за новою ціною