Роза в вазі• 29 июля 2023

Дівчата, ви теж вважаєте, що я обманула покупця?

Купила в Зарі куртку на розпродажі в гарній ціні. Але якось мені все не то. Вирішила продати. Виставила по вищій ціні ніж купила.
Дівчина в мене купила,все ок, питань ніяких не має.
Через 2 дні пише з притенціями,що знайшла цінник і там ціна інша( забула відірвати ціну).
Погрози,ненормативна лексика,що я обдурюю людей.
Силиконочка• 29 июля 2023
А в чому обман? Дівчина не адекват, не звертайте увагу
Потребую апгрейду• 29 июля 2023
Ее никто не заставлял покупать у вас.
Нульовий сантиметр• 29 июля 2023
это ваше дело по чем продавать.
КоКоКоКоКоКо...• 29 июля 2023
Ну, як по совісті, то ви не гарно вчинили
Электричка• 29 июля 2023
Вы не обманули
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Відбила дорогу і свій час
Наталія -7858• 29 июля 2023
Не бачу обману, дівчина ж купила, і ціна їй підійшла...
Говорю відверто• 29 июля 2023
Весь бизнес построен на схеме купи дешевле - продай дороже😀😉
Щось не спиться• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В чому не гарно? Вся торгівля побудована на отриманні прибутку.
Міряно-переміряно• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вас кожен день обдурюють в магазині. Купують гречку по 20 гривень, а вам продають по 60
Бяки-козяки• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А если б автору куртку подарили, нужно было бесплатно отдать?
Прилипало• 29 июля 2023
Я иногда продаю пролеты с размером и закладываю цену доставки, при этом ярлыки с ценой, естественно, не снимаю.
КоКоКоКоКоКо...• 29 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ну що можу сказати, хай з вами поводяться так само,як автор і як на вашу думку правильно, хай вас дурять і називаються на вас. Я ніколи не продам вище офіційної ціни
Силиконочка• 29 июля 2023
Купувати на розпродажі круті речі це велика вдача, не у всіх є така можливість а її просто жаба давить
Тундиринда• 29 июля 2023
Ну то напишіть +доставка в Україну, +доставка по Україні до вас, і ще додайте типу замовляли у баєра - йому ще %)
Ангелиночка31• 29 июля 2023
У магазинах ціни теж піднімають іноді,але ніхто до магазину претензій не має.А якщо людина купила,то має віддати безкоштовно?Не звертайте уваги.
Король дивана• 29 июля 2023
Нет, не считаю. Но я бы приняла возврат, если она хочет вернуть
Сіґеле-міґеле• 29 июля 2023
Тю. Які можуть бути притензіі?
ПироженкА• 29 июля 2023
Тю) она на приколе? Так я пол жизни так продаю и зарабатываю. Все покупаю дешевле и целенаправленно дороже продаю! Так чего она не купила дешевле? Выбор и ассортимент широк на просторах интернета!
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А я і не продала вище оф. ціни.
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Гарно, хитрість теж треба мати
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляКороль дивана
Питань по куртці в неї не має. Все як моєму оголошенні. Лиш ціна
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
💯
Полюю на дрони• 29 июля 2023
Ну я беру товар оптом, оплачиваю дорогу, упаковку. Трачу на рекламу и так свое время. Я должна отдать по цене опта, чтоб никого не обмануть?)
Непереможна• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це Ваше право
Просто Ви не бізнесмен,от і все
Людина бачила ціну перед покупкою,її все влаштувало,вона отримала товар належної заявленої якості
Ніякого обману тут нема
Це те саме,що прийти на касу в супермаркеті і вимагати,щоб вам продали продукти за ціною закупки
ПироженкА• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
А я і не продала вище оф. ціни.
А даже если бы и продали, в чем проблема? Ваш товар, ваша цена и точка! Или берем или нет. Других вариантов нет, когда дело касается цены.
Скажений гудзик• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ага, отримувати прибуток то ж не по совісті)
Жити по совісті - то бути злидарем)
Kusalochka• 29 июля 2023
Тю. Покупатель дурноватый.
ПироженкА• 29 июля 2023
Я летом взяла полно зимней обувь, и буду их продать конечно же дороже. Это мой заработок, мое время. Кто мешает покупателям так же сделать? Я разрешаю.
КоКоКоКоКоКо...• 29 июля 2023
Ответ дляАнгелиночка31
В магазині до речі, коли виставляють товар зі знижкою, то ви можете його здати, і купити вже за новою ціною