Роза в вазі• 29 июля 2023

Дівчата, ви теж вважаєте, що я обманула покупця?

Купила в Зарі куртку на розпродажі в гарній ціні. Але якось мені все не то. Вирішила продати. Виставила по вищій ціні ніж купила.
Дівчина в мене купила,все ок, питань ніяких не має.
Через 2 дні пише з притенціями,що знайшла цінник і там ціна інша( забула відірвати ціну).
Погрози,ненормативна лексика,що я обдурюю людей.
Пусин Кукин• 29 июля 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну, і не продавайте. Ви в вигаданому світі живете? На нас всіх і так наживаються, а нам не можна?
Давайте ще один на одному наживатися, так?
Пацан к успеху шел• 29 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
я не собираюсь бегать по теме. у автора не магазин и ваше - сдаю в магазин не корректно в данном случае
тогда, простите, чего вы прицепились ко мне? Я должна за вас по теме бегать? Все вопросы про магазин - к автору поста про магазин
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
То треба було йти в магазин і шукати дешево,щоб ніхто не наживався.
Замулена ріка• 29 июля 2023
Вы же не в магазине у кассы ей перепродали. Какую хотите цену, такую и ставите. Духи на распив вообще втридорга продают и никого не смущает
Пусин Кукин• 29 июля 2023
Ответ дляТихоЯ
тому ви й бідна
Зароблене нечесно може принести багато радості?
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ви знаєте, я от тепер вважаю,що якби і коло каси перепродала. То в чому обман? Я купила перша, а ти хочеш відкупити,то або погоджуєшся на мою ціну,або йдеш шукати далі. Ну таке життя. Я не мати Тереза
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
В чому конкретно обман? Покупець купила нову річ,а отримала бу?
Така бойова Я• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну що можу сказати, хай з вами поводяться так само,як автор і як на вашу думку правильно, хай вас дурять і називаються на вас. Я ніколи не продам вище офіційної ціни
Так в сосу автор обдурила покупця?
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
... і тоді був би рейвах, що річ не нова, бо нема бірки
Не було б. Цінник можна відклеїти, пошкрябати, зафарбувати тощо.
ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну, як по совісті, то ви не гарно вчинили
а в чем именно поступок плохой?
ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Відбила дорогу і свій час
атакже деньги, которые были вложены ранее.
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Я не продаю в роздрібнічого. Єдина річ яку невдало продала
Ви продали одну річ в роздріб. Вдало продали.
Але порушили закони торгівлі - знати ціну закупки покупцю не треба.
Якщо покупець вміє моніторити ціни, значить вміє і купувати там, де найдешевше.
В гости звали?• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Бред. Я скупаю на распродажах и продаю здесь. С этого живу. В чем непорядочность?
Кили и Манджаро• 29 июля 2023
Реально покупатель ’с приветом’. Сто раз покупала Зару с ценниками ниже, купальники Виктория Сикрет с наценкой в 2 раза (я знаю цену распродажи),но это же мои проблемы,кто мне мешал самой заказать. Человек имеет право продавать товар по той цене,которую считает нужной,если я купила,значит мне подходит и нечего возмущаться.
маринабаранова• 29 июля 2023
Так аккуратнее надо следы заметать - улик не оставлять)))
Блиск думки• 29 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
так почему не купила?
прям нарушила закон. а где он прописан, закон этот?
ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так, ви обдурили людину, я вважаю
Колись сама намагалася так зробити, добре, що ніхто не купив
а в чем сам обман?
ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
вы слово наживаться вообще понимаете?
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
так почему не купила?
Так це ж проблема покупця, чому не купила - не вміє, не знає тощо.
Авторка сама собі створила головняк, буде знати на майбутнє.
Закон неписаний, але може десь і пишуть в підручниках маркетингу.
Блиск думки• 29 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
так продавец то при чем?
это не писанный закон вы сами придумали? заканчивала в свое время торговый
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
так продавец то при чем?
Продовець зобов´язаний берегти свою нервову систему
Що тут складного?
Блиск думки• 29 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Що тут складного?
все люди разные. некоторые становятся продавцами раз в жизни. вы прям фонтанируете не писанными и никому, кроме вас, не известными законами
автор Роза в вазі • 29 июля 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы слово наживаться вообще понимаете?
Мабуть ні. Я ж не в голодовку кусок хліба продала по завищеній ціні.
Жіночка купує Зару і не знає цінників?
Не будь КакСвета• 29 июля 2023
Автор, могли ей ответить, что на тот момент была такая цена. Сейчас цена выше. Я когда пролеты продаю, то смотрю цены на такую вещь на сегодняшний день.
Не будь КакСвета• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
неправда...а те, кто в магазинах и рынках торгует, наценку на вещь в два раза дороже ставит, тоже негарно вчиняють?
Allein74999• 29 июля 2023
Если ее устроила изначальная сумма - какие могут быть вопросы?
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну, не наживайтесь ні на кому. У випадку автора це не наживання, а нормальна ситуація. Автор спеціально знайшла річ за акцією, витратила гроші на дорогу, свій час витратила. І яка їй когда продавати дешевше?
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Саме так
Що ви зморизил?
Не кую, не мелю• 29 июля 2023
А написати що замовляли через бєэра того і ціна вище то не варіант? Чи доставка тепер безкоштовна? Навіть якби ви купили за 300 грн а продали за 3000 то діло ваше, ваша річ, як хочете так і оцінюєте. Я майже завжди перепродаю все що не підійшло дороще ніж купувала, бувають випадки коли річ такий шлак що віддаю хоть за щось собі в мінус.
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Для чого? «Не обдуриш - не проживеш»?
Жанна ситуація нічого спільного з «обуриш» не має