Роза в вазі• 29 июля 2023
Дівчата, ви теж вважаєте, що я обманула покупця?
Купила в Зарі куртку на розпродажі в гарній ціні. Але якось мені все не то. Вирішила продати. Виставила по вищій ціні ніж купила.
Дівчина в мене купила,все ок, питань ніяких не має.
Через 2 дні пише з притенціями,що знайшла цінник і там ціна інша( забула відірвати ціну).
Погрози,ненормативна лексика,що я обдурюю людей.
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
А если б автору куртку подарили, нужно было бесплатно отдать?
Зато по совести🤣
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну що можу сказати, хай з вами поводяться так само,як автор і як на вашу думку правильно, хай вас дурять і називаються на вас. Я ніколи не продам вище офіційної ціни
Ну, і не продавайте. Ви в вигаданому світі живете? На нас всіх і так наживаються, а нам не можна?
На привозе• 29 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Весь бизнес построен на схеме купи дешевле - продай дороже😀😉
Бизнес платит налоги)
Я пишу на шафе, цена за которую купила + комиссия сайта. На других площадках цена ниже. Девушке обидно, понять можно, но это не ваши проблемы. Тем более раньше и курс был другим, сейчас очень сильно выросли цены на одежду… когда-то на скидках я брала худи томи хилфигер за 1200-1500 грн, сейчас ниже 3300 цен нет и это с оф сайта по суперскидкам под -50%…а еще ж доставка
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ага, отримувати прибуток то ж не по совісті)
Жити по совісті - то бути злидарем)
💯
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну, як по совісті, то ви не гарно вчинили
Тобто я витратила свій час, нерви( то не просто щось достойне знайти в гарній ціні) і маю віддати жіночці,яка сидить на стільці не пошевеливши п´ятою точкою?
Її ціна влаштувала, я свою обов´язки виконала.
Ряженка• 29 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Ну я беру товар оптом, оплачиваю дорогу, упаковку. Трачу на рекламу и так свое время. Я должна отдать по цене опта, чтоб никого не обмануть?)
Чтоб не обидеть🤪
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В магазині до речі, коли виставляють товар зі знижкою, то ви можете його здати, і купити вже за новою ціною
Куди здати?
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ви неправі в тому, що повідомили покупцю закупочну ціну. Так ніхто не робить. Зрізайте цінники.
БальзаковскийВозраст• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Згодна с вами💯
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я зовсім про нього забула.
Ответ дляСиликоночка
Купувати на розпродажі круті речі це велика вдача, не у всіх є така можливість а її просто жаба давить
Плюс еще размер выловить сложно, найти без дефектов и тд. Есть вещи которые вообще не доживают до распродажи, или гоняешься за вещью по всему городу ищешь по наличию
Новопоштинская• 29 июля 2023
Вы в праве продать по любой цене.
Я там в магазине сапоги купила, и нечего не скандалила.
Но неадекватов везде хватает.
Борисфенка• 29 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Я зовсім про нього забула.
І тому отримали проблеми і розборки. Наступного разу не забувайте.
Ніхто не повідомляє покупцям оптові ціни, коли торгує вроздріб, це неписане правило. Хоча, мабуть, і писане.
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У Зары разрыв перед первой волной скидок -30% и второй волной скидкок -50 ровно две недели, чтоб попытаться избежать такого коллапса, так как самое лучшее выкупают в первые 2 дня, потом остаётся мусор или, если повезёт, чьи-то возвраты. И только через еще ровно месяц уже остатки -70%
Роза в вазі
• 29 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я не продаю в роздрібнічого. Єдина річ яку невдало продала
Умничка-помощничка• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор, тут Ваша дівчина прийшла
Умничка-помощничка• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
підіть розкажіть всім магазинам, що вони не по совісті продають))) зовсім вже халявщики подуріли
Блиск думки• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так по совести все продавци не гарно вчиняють. она ж не писала - продаю, по чем купила.
Умничка-помощничка• 29 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
По логіці таких - то так, ще й пересилку оплатити
ТихоЯ• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
тому ви й бідна
Умничка-помощничка• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Блиск думки• 29 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
я где то пропустила, у автора магазин?
Умничка-помощничка• 29 июля 2023
Ответ дляНа привозе
Бизнес платит налоги)
ага, особливо той. що вводить бренд і люкс під виглядом гуманітарки)))0