Якісь звуки, хмарки підозрілі. Фоточки є? Хочеться роздивитись.
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Та я Фейгіна не слухаю просто.)
Тут вступає інша складова. Чіпати Медведчука потрібно було усвідомлюючи можливі наслідки і, відповідно, підготувавшись до них по максимуму.
А його ’чіпонули’ без цього. Очікували не повномасштабки, а ривка русні лише на територію Донеччини і Луганщини.
Якщо готовність до якоїсь події відсутня, то власноручне створення для неї передумови, дійсно хибне.
до речі от тут він каже що пуйло може у відповідь почати бойови дії з відновлення територіальної цілісності ДНР і ЛНР - а так воно й почалося в результаті, під цим приводом.
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляchild3child
Удалено администрацией...
то ви вірите, і ваші родичі в Донецьку, що можна надурити весь світ?
От Україна змогла замилити очі більшості країні світу, й вони допомагають, зі свого бюджету виділяють кошти, свою зброю дають бо в них ані розвідка не працює, ані супутників вони не бачать, взагалі нічого?
Яка принципова різниця привид Києва чи якийсь дитсадок, коли весь світ бічить, що русня напала на Україну і її бомбить і масові поховання в Бучі?
Це так важко зрозуміти, що якщо 99% країн на стороні України, то напевно вони не дурніше за той 1 % з Еритреєю, КНР та Білоруссю во главі, які виступають на стороні Росії?
Ответ дляPeres Lal
Байден очередной раз убедился в правильности своего решения не давать Украине дальнобойное вооружение? Как бы, это небольшая цена за стоимость нескольких стеклопакетов ) . Посмотрим, что еще сегодня рашка на Совбезе ООН расскажет.
А кто вам сказал что это мы?
Это русня сама создаёт провокации, чтобы нам оружие не давали.
Мы вообще не при делах
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляNataOst-7ae6
Удалено администрацией...
акаунт 23 року підспівує про ’всьо не так адназначна, всє врут’, ну звісно))
Ответ дляMashaizDusha
Удалено администрацией...
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляОленёнок
Удалено администрацией...
я іноді так роблю більш для тих, хто може ще це читати, я прекрасно розумію, що мої доводи опонент, який таке на другому році війни пише - не почує.
jannjann77• 30 июля 2023
Ответ дляColombina.
И что, крышу хоть снесло или целый подъезд как в Днепре?
Если нет, то это пукалка какая-то
Не знаю, я не на раші.
Сходіть, подивіться.
Ответ дляMashaizDusha
Понимаете, просто я считаю, что если раньше, за полтора года войны не дошло, то уже не дойдет. Расияне или, если более точно, «люди» с расийским мышлением понимают только язык силы. Все. Думать, анализировать - это не их. Но в душе я понимаю ваше желание достучаться до не совсем тупых)
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Вам не здається дивним, що нам дають зброю, але не стільки, скільки це потрібно аби була перемога? Як ви зможете це пояснити? Як ви можете пояснити те, що в нашій країні не оголошена війна?
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляОленёнок
ой, згодна. Я просто думаю, може зараз якраз ті люди, які емоційно виснажені, багато чого вже втратили, вони можуть в такі періоди бути знов вразливими до пропаганди бо десь вже в них така втома що аби воно все закінчилося хоч чимось. І от їм можуть такі виступи заходити, про те що обидві сторони мутні, а барабани, а давайте дагаварівацця бо не всьо так однозначна.
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляNat-li
Какой привид?
Или вы до сих пор не знаете, что это собирательный образ группы военных летчиков? До вашей ’правды’ много не доносят, смотрю
конечно, знаю. Поэтому дальше продолжила мысль.
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляchild3child
це ви так відповідаєте не моє запитання, новими питаннями зі своєї методички?
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
тобто ви вважаєте корупційні скандали - це маячня? Не на часі, бо війна?
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
з якої методички? ви не знаєте відповіді? Так і кажіть.
Ответ дляMashaizDusha
та і ті що виступають на стороні рашки не дурні, і все рощуміють, просто дуже грошики люблять або заледні від неї
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляОленёнок
Удалено администрацией...
ой сострила, ой не могу, сейчас животик надорву
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляluizka
Вам про Фому, а вы про Ерему.
тобто? людина про барабани пише
child3child• 30 июля 2023
Ответ дляluizka
И при чем барабаны к сбитому беспилотнику в москве?
действительно, при чем? Вообще не при чем. Кроме того, как расходуется бюджет.
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляchild3child
ну це ж ви відповіли питаннями на питання, то я вам зарахувала злив.
Як вам в компанії КНДР, Ірана, Білорусі й Еритреї, Анголи, Судану, нормально почувається? )) Серед країн, які не підтримали Україну в яких не всьо так однозначно. Цивілізований світ все розуміє.