Якісь звуки, хмарки підозрілі. Фоточки є? Хочеться роздивитись.
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Тільки зайшла, щоб спитати ’Мааасква, спишь?))’, а тут вже і тема є))
Красівоє)
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Ответ дляali_kat
А Чонгарський міст? Кажуть, що наші поцілили в нього. Але кацапи мовчать поки що.
Я осьо бачила
jannjann77• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
У Ванька це відео повністю є, краса ж
Красиво, але мало...
Дякую! Це ж масква-ситі, в мене там друзьоми живуть та штані, яки пропонували у лютому 2022-ого рятуватися на обігріві постілі. Так рада за них! Так рада! Нарешті лагідна дерашіфікізація до них дійшла. 😜🐱
Реально дякую!) Мені ще пару годин працювати, а тут така хороша новина, сиджу посміхаюся)
Ответ дляTammy21
Так душевно написали, прям стали такою рідною рідною!)
MashaizDusha• 30 июля 2023
В мааацквє щось красівоє сьогодні.))
Лачен:
Москва. Аеропорт Внуково закрито на вильоти та прильоти, рейси перенаправляють в інші аеропорти.
відео
Лачен:
відео
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Я осьо бачила
так, Чонгарчик підбито, утруднить руссо-турісто сухопутні шляхи в Крим, не кажучи вже про логістику ворога.
Татьяна-bfd8• 30 июля 2023
Ответ дляnutty
То курці
Осталось понять где их ПВО второй армии в мире
krasotalisa• 30 июля 2023
Ответ дляseami
Мы еще не забыли мемы с “Бабушка, я боюсь», как подъехал очередной 😂 Я смотрю рашисты самоубиться решили, сами себя обстреливают..хорошая идея, поддерживаем!
сподіваюсь що хтось подох
Ответ дляTammy21
круті у вас друзі)) там вроде одни звезды и богачи живут) ну или уже не живут
Rina Kisskiss• 30 июля 2023
Я не розумію, чому вони так кричать. Бомблять всю свою історію сусідні держави: Афганістан, Грузія, Ічкерія, Україна. Несуть геноцид. А тут десь поодаль бум, і не ракета. І такий ор.дивні створіння. Тільки планету займають