Nikol-9a2f• 30 июля 2023

“Зупиніть українізацію Польщі”

“Зупиніть українізацію Польщі”: фанати Шльонска показали на трибунах образливі банери про Україну.
Шо думаєте про це? Багато чую, що поляки кардинально змінили до нас відношення в погану сторону
сладкий_ноябрь• 31 июля 2023
Ответ дляГоворилка
Ну вот польское издание пишет:
https://notesfrompoland.com/2022/09/26/anti-ukrain...
Ничего, что это было год назад?

sur_sur• 31 июля 2023
Виходячи з оцінок ZUS Польщі протягом 5 років, до 2027 року, потрібно залучити майже 1,5 мільйона працівників з-за кордону, а до 2032 року – 2,7 млн.
sur_sur• 31 июля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
На ФБ читаю « Наши у Польщі» плюс декілька знайомі зараз там. Парашу не читаю
sur_sur• 31 июля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
https://www.google.com/amp/s/www.obozrevatel.com/u...
ТайТаке• 31 июля 2023
Ответ дляМандарина
А чем это вам арабы уже не угодили то?
К чему тупые вопрсы???
Говорилка• 31 июля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ничего, что это было год назад?
главное, что это было после 23.02.2022
Говорилка• 31 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Это понятно. И как мамки с мелкими спиногрызами и родителями-пенсионерами на роль этих самых работников годятся?
sur_sur• 31 июля 2023
Ответ дляГоворилка
Вважаєте, сирійці і афганці більше підходять?
Говорилка• 31 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Думаю, меньше.
Брейвик это наглядно всем продемонстрировал.

МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляArgesha
Взагалі мова була про Європу, яка нам ніц нічого не винна, і відповідала я на пост про Європу.
То ж Британія - теж дещо Європа, як не раптово.
Точно? То тоді і Україна- Європа.
Виглядає, як відмазка в 1 класі.
Но матрьошкі вони такі, неграмотні..
LoliTaran• 31 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Думаю, это вариант нормы. Если бы нам привезли пару миллионов беженцев, у нас бы тоже такое было бы. Тут несколько переселенцев в доме и то соседи носом крутят, они во всём у них виноваты....
100% Нам на Закарпатье в первый день приезда милицию вызвали - дети охренели от дядек с автоматами, а когда мы уезжали через полгода, проткнули шины на авто ( херсонские номера)… Так что не надо тут о Польше (это я уже автору), мне ни разу поляк злого слова не сказал, наоборот, везде поддержка: от соседей, школы до ужонда. Хотя, конечно, о плохих случаях слышала. Но когда реально компашки наших ходят убуханых, шумят, я сама офигеваю от такого, и не удивляюсь, что поляки злятся.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляArgesha
Це в мене рейтинг 0?
Може ще раз подивитеся, цього разу очима?
Спробуйте, це не так складно насправді.
Думаєте за декілька годин до одинички добіжите?
Ну? І де в вас рейтинг не 0?
delphoto
сладкий_ноябрь• 31 июля 2023
Ответ дляГоворилка
главное, что это было после 23.02.2022
Нет, не главное.
Тут пишут про постоянство таких митингов. А постоянно это не раз в год
Говорилка• 31 июля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет, не главное.
Вот у них и простите пруфы про постоянство. Поляки более цивилизованные, в целом понимают, что люди в основном враздрае, не на отдых приехали, а некоторые потеряли не только жильё, но и родных.
А нехорошие люди в любой стране имеются.
медела• 31 июля 2023
Живу в Польше сейчас, и по моим наблюдениям есть очень много хороших поляков , которые нам сочувствуют , очень помогают и вообще. Дружу с такими . Но также есть огромное количество людей, которые нас ненавидят , спердаляйте на свою Украину и т.д. Которые винят нас во всем, инфляции , что мы отбираем у них работу. В Фейсбуке масса видео и комментариев их на эту тему. Так же лично знакома с людьми , которые нормально поднялись на этих выплатах 40+. Сумма шла в несколько сотен тысяч гривен на наши деньги , каждый месяц. Не говоря уже о том сколько денег украинцы тратят в Польше на съем квартир, в магазинах , торговых центрах и т.д Поляки почему то этого не принимают во внимание.
Argesha• 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну? І де в вас рейтинг не 0?
Вивчайте.
Argesha• 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Точно? То тоді і Україна- Європа.
Виглядає, як відмазка в 1 класі.
Но матрьошкі вони такі, неграмотні..
Так, і Україна - Європа, уявіть собі.
Але вона сама собі гарантій не давала, на відміну від Великої Британії.
Мандарина• 31 июля 2023
Ответ дляТайТаке
К чему тупые вопрсы???
Ясненько😂
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляArgesha
Так, і Україна - Європа, уявіть собі.
Так Великобританія чи Європа? Чого ви вимагаєте щось від Європи? І що воно за таке юридичне утворення -Європа? Це яким документом передбачено, окрім загальноприйнятої географічної назви частини материка?
Ви справді не бачите, як смішно і безглуздо виглядає ваше намагання викрутитись ?
Ну не знала підписантів, то промовч, не показуй далі свою безграмотність.

МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляArgesha
Вивчайте.
І? Там шо, не Бачу рейтинга 1))
Нуль він і в Африці 0))
Argesha• 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І? Там шо, не Бачу рейтинга 1))
Нуль він і в Африці 0))
Ну зато інші побачать, хто є брехло.
Побачать і рейтинг, і продажі, і ’законсервований’ акаунт, як ви висловилися.
Argesha• 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Смішно і безглуздо виглядають ваші намагання спровокувати на зворотній перехід на особистості. І Європа - ви не знаєте, що це, і як нульовий рейтинг виглядає, і як відрізняється акаунт із продажами від замороженого.
Ну нічого, для таких випадків існує магічний флажочок.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляArgesha
І шо ж таке Європа? Ваша припущення?
А щодо рейтингу, то ви самі виклали скрінах з вашим рейтингом. Мабуть я сліпа, бо навіть одиниці не бачу. 100% законсервований ак.
Argesha• 01 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І шо ж таке Європа? Ваша припущення?
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 01 августа 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Argesha• 01 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 01 августа 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Argesha• 01 августа 2023
Тупе брехливе ссикливе чмо, заблокувало, і далі строче