Nikol-9a2f• 30 июля 2023

“Зупиніть українізацію Польщі”

“Зупиніть українізацію Польщі”: фанати Шльонска показали на трибунах образливі банери про Україну.
Шо думаєте про це? Багато чую, що поляки кардинально змінили до нас відношення в погану сторону
Svetljachok• 30 июля 2023
Ответ дляmar minor
Неблагодарные вот и все .
Да благодарить и не нужно ( если это был не сарказм), мы не по своей воле квартиры свои сожгли и в охапку с детьми приехали с одной сумкой. Это мир меняется, это война и никто ее не ждал(
amoa• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Удалено администрацией...
Польща це не про полное довольствие. Заспокойтеся вже. В Польщі щоб жити треба пахати.
автор Nikol-9a2f • 30 июля 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
І де це ви багато чуєте про це?можливо почніть меньше читати парашинські новини.
На ФБ читаю « Наши у Польщі» плюс декілька знайомі зараз там. Парашу не читаю
Елена_мама Кристинки• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Простите, а ща что Европа должна Украине??? А этоти истерики наших в Германии когда джобцентры начали запрашивать выписки из банка? По Польше, я работаю с поляками давно , и скажу по секрету налоги, % по кредитам, цены на продукты у них выросли очень, и они винят в этом украинцев )
Пусть винят тех мудил, которые войну заварили. Мы тут при чем? Или сдаться должны были?
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Плюс из за понаехавших которые пашут за копейки не уважая свой ьруд, многие поляки без работы, или вынуждены ехать в Данию или Германию
Коротше, прогнози, що біженці у майбутньому не повернуться в Україну і нікому буде її від- і розбудовувати малообґрунтовані, так?
От і чудово.)
Nataliia• 30 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
От і чудово.)
Ну многие кто выехал домой не планируют( и это печально, но и Европа не резиновая увы .
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Та якось би вже в один бік дули)
Чи то всі виїдуть і тут пустеля, чи то українців вже всюди ненавидять))
sammy• 30 июля 2023
Ответ дляmar minor
Все мои знакомые пашут там на экономику Польши .. на тех работах что поляки не работали , так что не рассказывайте про обиженных поляков :)))
Але при цьому вони таки ’ обіжені’)) вони нову тему придумали:’ українці відбирають робочі місця’
ТайТаке• 30 июля 2023
Ответ дляKittu2008
Так заставляют пахать не поляки, а украинские агенства, которые своих дурят. Сами поляки советуют не связываться с агенствами.
Да да ,аоляки предупреждают )))) самые честные
diana32• 30 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Думаю, это вариант нормы. Если бы нам привезли пару миллионов беженцев, у нас бы тоже такое было бы. Тут несколько переселенцев в доме и то соседи носом крутят, они во всём у них виноваты....
Это точно, в 2014 беженцам сдавать жилье не хотели или в тридорога, еще и говорили из за вас сепаров, война началась
Машенька Ивановна• 30 июля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Удалено администрацией...
ТайТаке• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Вы не ответили где мерзость? Что Европа нам ничего не должна? Что поляки приняли нас , что помогают, а нашим все не так?
Вашим ? Кто ж ваших знает .
Argesha• 30 июля 2023
Може русифікацію?
Української там і не чутно майже ніде. На відміну от.
ТайТаке• 30 июля 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Тільки недалекі люди можуть думати що українці в чомусь там винні, ціни виросли тому що рашка знищує наші врожаї, якими ми забезпечуємо пів світу .тому якщо б ви працювали з ’образованними ’людьми вони б в усьому винили тільки парашку.а вас в бан за те що ви тут строчите
Не мешайте матрехе об@ирать украинцев
Argesha• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Так за, что Европа должна Украине???
За Будапештський меморандум.
Не прикидайтеся.
Машенька Ивановна• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
В Єропу повиїзджали в основному молоді , здорові люди, там нації ’зістарилися’ .їм тільки на користь
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляdiana32
В нашому місті і квартири здавали, і на роботу приймали. І зараз так само.
Якщо ваше оточення діяло інакше, то...
Argesha• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Ого, а Вы прям высшей касты европейской рассы, а арабы, негры они кто? Не люди? У них нет детей которым страшно и тяжело?
Так. У всього цього арабського чуркістану геть інший, дикий менталітет.
І, так, нам такого не нада.
Вже он заполонили Південь, Маріуполь тощо. Всі бачать, як вони поводяться.
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляArgesha
За Будапештський меморандум.
Не прикидайтеся.
Еммм, стопе. Заради справедливості, той притпушений меморандум підписували Британія і Штати. Всі інші то таке було - поруч постояти.
ТайТаке• 30 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Да да . Стояли. А якого стояли и махали гривами?
shtasja13@• 30 июля 2023
Ненависть поляків до України підживлюється та підігрівається на кацапські гроші. На державному рівні цього немає. За цим інцидентом - сподіваюся, що втрутиться наше МЗС, запросить офіційних вибачень тощо.
Це - не є нормальним. Так і до кацапської поведінки людиноненависництва недалеко(((
Nataliia• 30 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Никто никому ничего не должен в этой жизни поймите . Человек делает добро от чистого сердца , что европа и показала нам. Но все устают от гостей(
ТайТаке• 30 июля 2023
Ответ дляNataliia
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляТайТаке
В сенсі?)
Гарантами виступали ядерні держави з найбільшим потенціалом. У цьому і була суть того папірця.
Польща і Німеччина, до прикладу, ядерки не мають, тому й не могли приймати у цьому участь.
Argesha• 30 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Звичайно, вже й ніхто не підписував, а тільки поруч стояли.
А хтось навіть не стояв - так, повз пробігав.
От за це лицемірство і цинізм і винні.
Хоча я зазвичай пишу так, і хай мене ще 10 раз забанять: особливо я б на самому початку війни так би сказала дорогим партнерам: або ви даєте НЕОБХІДНУ зброю в НЕОБХІДНІЙ кількості одразу, або ніхто не зачиняє ніяких кордонів, приймайте не 10, а 30 млн біженців, а на кордонах з вашим намоленим ЄС вже завтра будуть стояти російські танки і ракетні установки.
І тоді б подивилися, в чому б українці їм винні були.
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляArgesha
От за це лицемірство і цинізм і винні.
’вже ніхто не підписував’
Ви вважаєте, що це адекватний коментар на відповідь, що підписували брити і амери?)
ksena555• 30 июля 2023
У всіх націй є люди, а є бидло. От саме бидло і ненавидять поляки.
Подивіться, що наші співвітчизники вичворяють у парках: ріки алкоголю, мати, диско біля столів. Проходиш мимо і стидно тобі, а не їм
НамСвоюРобити• 30 июля 2023
Ответ дляArgesha
От за це лицемірство і цинізм і винні.
Ооо, прямо мрія русні - Україна без населення.
Argesha• 30 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Вона і так шаленими темпами втрачає населення.
Краще б те населення було живе й здорове, хай і не в своїй країні.
Nataliia• 30 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
А Вы реально считаете, что Европа должна Украине))))