Королева ганделику• 30 июля 2023
48 лет - это уже немного старая? давайте честно
Кому там слова не давали• 31 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Такий вік як на мене не для коротких юбок і яскравого макіяжу. А все решта - тусовки, молоді коханці 😜, заняття танцями, навчання в університеті (одній з моїх одногрупниць 48), подорожі, якраз то шо треба. Дати дорослі, на шиї не висять. Часу вільного багато))
Якщо не народили в 40, то дорослі.
Кому там слова не давали• 31 июля 2023
Ответ дляРеанимация
А как интересно 50 летние могут косить под 35 летних? Просто интересно каким образом? Как это проявляется?
Сотрудница-маленькая худенькая , одевается по молодежному, лицо нормальное ( хорошая генетика)
Кому там слова не давали• 31 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
Ну мне 48. В прошлом году переехала на другой континент, в этом феврале замуж вышла. В каком месте я старая? ))
Я в 40 только родила, ребёнок в младшей школе был в мои 48. Но спину скрутило( зато теперь в 51 все прошло, бегаю дальше)))
Кому там слова не давали• 31 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Дівчата, мені 46 років, але у мене дуже хворі ноги, я майже обмежена в русі. Через це ще й стала набирати вагу. Ноги отікають, живіт став збільшуватися. Відчуваю себе дряхлою старухою. Так больно, не можу передати. І лікарі не дають позитивних прогнозів. Про фізичні заняття навіть немає мови... А у мене ще й дитина неповнолітня в школу ходить. Соромно навіть перед нею.
Сдайте ТТГ , перевірте чи в нормі
Ашотакоя• 31 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Мені 45. В мене переважає не фізичне старіння, а психологічне. Я вже психологічно стара.
А я навпаки. Теж 45
Психологічно я ще молода. Інфантильна навіть (це погано)
А в дзеркалі і по здоровью. - стара
Краля-Галя• 31 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
А я навпаки. Теж 45
А в дзеркалі і по здоровью. - стара
Я думаю, що в обох випадках можна щось в собі змінити на краще. Або хоча б цінити що є.
Я в останній час розумію, що не ціную те, що мені хороше дала природа.
Ашотакоя• 31 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Я теж розумію, що життя наново не проживеш.
І від цього скорочуюсь в депресію
Кондуктор маршрутки• 31 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Они есть.
Думаю їх нема, тому що у всіх різні смаки. Бувають звичайно ситупції - військова часттна, тюрмп, то там так - загальна увага
Ширли-Мырли• 31 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Старость это что-то после 60-65.
Не девочка конечно, но ещё вполне есть шанс изменить свою жизнь
Моей маме 62, она очень красивая и не старая точно
Добрая свекровь• 31 июля 2023
Ответ дляМамаБест
На будь якій. А на якій не можливо?
Не задумывалась об этом. Все же обычно учатся дети. Думаю, женщине,скотоая годится им в бабушки, не очень комфортно среди вчерашних школьников. Да и сложно начинать учиться в 48, чтобы получить диплом в 52, и только начинать делать первые шаги в новой сфере. Поэтому интересно, какая специальность настолько привлекла.
Кондуктор маршрутки• 31 июля 2023
Свекрусі 68, одна з найвпевненіших в собі людина , з моїх знайомих. Запорука її гарного вигляду - кохання до себе і несамовита самовпевненість( новий одяг,обов´язковий манікюр і педікюр, укладка в салоні, прикраси, відпочинок за кордоном), а ще постійно прогорювання своєї вроди( ну от наприклад - лікар не повір, щ мені 68, переспросив вік і тому подібне)
Ответ дляРеанимация
Ну по-перше стидатися свого віку і казати - мені 35-40.
По-друге ображатися, коли тобі кажу - ти виглядаєш на свій вік.
Я наприклад можу собі уявити жінку 35 років з двома косами, на жінці в 50, навіть якщо вона шикарно виглядає, воно дивитися кумедно.
Коротенькі джинсові шорти теж як на мене не для жінки 50 річного віку. Проколотий язик теж вже не то. А от тату якраз топ. Мені подобається на старших. Бачила дуже гарні, якщо зароблені на місці, яке з віком не сильно змінюється. Але це моя думка і моє бачення
Ответ дляДобрая свекровь
Право. Друга вища освіта. Заочна форма. Зараз взагалі онлайн. Дуже свіжа і розумна жінка
Добрая свекровь• 31 июля 2023
Ответ дляМамаБест
А, заочное, ну это обычное дело, да
Кондуктор маршрутки• 31 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Уверенность в себе некрасивой женщине не даёт абсолютно ничего, разве что капельку инициативности, благодаря которой она сможет выбирать не только среди тех, кто заинтересовался ею без усилий с ее стороны, а ещё и среди тех, за кем она сама побежала и вроде как понравилась, парни не против.
От не згодна. Впевненвсть , харизма - дуже важливо. Це ьранслюється на інших, люди дивляться іншими очима
Файно Замало• 31 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Если есть месячные, то можно и рожать.
Аж прям!
Мир Мир Мир!• 31 июля 2023
Ответ дляКузякин
Есть такие знакомые. На фото всё идеально. В жизни возраст виден на лице
Ясна річ, що буде вік видно, але гарний вік, без жиру, з формами, з вогником в очах і відчуття себе молодою
Последний вагон• 31 июля 2023
Знакомой 52.
Стара?
Да, она очень следит за собой, посещает косметолога, правильно питается (к полноте склонна), ходит в зал...
.....и пашет, как лошадь.
Зделала себя сама.
Стара?
.....и пашет, как лошадь.
Зделала себя сама.
Ответ дляПоследний вагон
Знакомой 52.
Стара?
.....и пашет, как лошадь.
Зделала себя сама.
Стара?
.....и пашет, как лошадь.
Зделала себя сама.
Вона насправді гарно виглядає. А вона дозволяє виставляти свої фото на форумах?
Тільки не про гроші• 31 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Так сходите к психологу, проработайте свои проблемы.
Навіщо? Мені 47 років. Я вже побудувала своє життя.
ГЛЮкоза• 31 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
«для мене не стара»
а моїй бабусі 72, і для мене, вона теж не стара
донька - не самий обʼєктивний оцінювач віку
Старовата, да(
Мне через 1,5 месяца будет 48. Объективно вижу....
ГЛЮкоза• 31 июля 2023
Ответ дляМамаБест
У меня в 48 11-тилетняя младшая
ГЛЮкоза• 31 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Старость это что-то после 60-65.
Коллега замуж именно в 60 вышла