Моторошні троянди• 31 июля 2023
В інтимному місці проблемка
Здала вже всі аналізи на інфекції. Статевого акту не має (чоловік на війні). Але з червня місяця маю прищики прям "там". Особливо на вході. Або на малій губі. На том самому місці завжди. Один пройде , інший вискочить. Розмір як горох перцю. Плотний. Записана до лікаря аж на серпень 10 . Я не можу зрозуміти що за нафіг. Вже думала про бартолінову залозу...
В кого був бартолоніт, це схоже?
Не зручно трошки про таке писати.
В кого був бартолоніт, це схоже?
Не зручно трошки про таке писати.
Домашка• 31 июля 2023
Може, волоски вростають? У мене таке було, один прищик твердий. А потім якось ця волосина проклюнулась і пройшло.
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
ви з червня місяця до лікаря не можете потрапити?
Так вийшло. Я думала зараз цей пройде і все. Потім він проходив, але зявлявся на ін місці одразу🤦♀️🤦♀️ так, сама знаю що дурна.
В мене іноді міг вискочити прищ, але якщо я перемерзла... Та зараз я не перемерзла.
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляДомашка
Та там не має волосків де є прищі.
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
воно вас турбує якось? свербить? червоне?
Не свербить. Не болить. Болить трохи якщо я надавлю лише. Не червоне. 🤷♀️
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
бартолінова поступово росте і не зникає
А якщо його мазати протизапальними?
Бо я весь час ними користуюсь, і воно проходить. Але ж потім на тому самому місці де колись був вискочить ще як горох. 🤷♀️
Файно Замало• 31 июля 2023
він внутрішній цей горох? бартолінова в мене довго була, трошки стухала, але в другому місці вона не вилазила.
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
не внутрішній. Просто як прищ звичайний. Але саме плотний, круглий. Ну от реально як горошина.
Майже не болить навіть при надавленні. Трошки тільки. А так взагалі я його не відчуваю, не свербить. Не червоне. ...
БоХатая• 31 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А ежедневками пользуетесь? У меня такая реакция на ежеднвки. Как шарики какие то плотные появляются
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Ними тільки в останні дні кд. Я вже думаю може це через спеку.🤔
Пишу_граммотно!• 31 июля 2023
Спробуйте вітамін С і від аллергії щось пропити.
В мене були карбункули болючі при вагідності. Інфекцій не виявили, пройшли на мазі вишневмького і вітамінах.
Але аналіз обов´язково.
Маруська Му• 31 июля 2023
герпес! валтрекс пропийте, купіть ацикловірну мазь та мажте, в мене така фігня періодично, тож в курсі, воно пакость вилазить, коли імунка просідає, наразі такий стрес, що завгодно може бути
Маруська Му• 31 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
побачила вже, що не свербить, тоді не знаю, бо герпес свербить завжди
Локшина на вухах• 31 июля 2023
у мене так само було, перший був болючий, як горошинка,
потім його видавила і усе, і ще десь було пару штук,
я чесно кажучи, навіть не заморочилась,
дайте знати потім що та як.
я чесно кажучи, навіть не заморочилась,
дайте знати потім що та як.
Локшина на вухах• 31 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
ну герпес не схожий на горошину) він як розсип маленьких водяничків вкупі,
а у вас же ж гнойний?
Удачная• 31 июля 2023
Если есть гной в этих прыщах,то инфекция. У меня так было. Курс антибиотиков нужен.
Локшина на вухах• 31 июля 2023
Ответ дляУдачная
а якщо на обличчі такий прищ, що лізе з нього, то теж пємо антибіотики, чи що? чи то різні речі?
Удачная• 31 июля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Получается разные....
А вот когда такой прыщ на десне вылазит- стоматолог назначает антибиотик.
Локшина на вухах• 31 июля 2023
Ответ дляУдачная
Получается разные....
ні, ну зрозуміло що для ротовоі порожнини таке нехарактерно,
а там я поставилась як до звичайного прища на тілі.....
вже думаю, може злегковажила...
Не рахую, а вважаю• 31 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
В мене майже така біда(( але таке вперше в житті.
Виліз в п´ятницю. Як внутрішній підшкірний прищ. Як горошинка. Завтра іду до лікаря
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Напишіть будь-ласка що вам лікар скаже. Здоровя вам🌼
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляУдачная
А яка у вас була інфекція? . Я аж весною здавала фемофлор - чисто було. Уреоплазма була. Але скільки лікарів, скільки і думок стосовно неї - мені лікували. Потім була в стаціонарі по ін причинам - все в нормі було. Крім запалення. Але секса в мене не має. Я здавала в липні аналіз на урео то і її вже не було...
Мамзелькіна• 31 июля 2023
Автор. Дочекайтесь візита до лікаря. Я на свою голову 2 тижні тому спитала. Так мені там і сифіліс написали і бартолініт. Виявилось варикоз, виглядає як горошинка. Якщо не турбує, не червоне, не свербить- не треба нічого прикладати, мазати до консультації з лікарем.
Щодо бартолініту -погугліть, ця залоза має розташування, і не буде загострення то там, то тут (маю на увазі локацію)
Моторошні троянди
• 31 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Дякую за відповідь. Та просто хвилююсь. Тягнула резинку, а тепер думай гадай. І чекай ледь не 2 тиждня до прийому 😭