Ласую колобками• 31 июля 2023
Чим відправити посилку в США? Як довго
І яка приблизно вартість
Продаю витрішки• 31 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Де ви такі ціни знайшли на укрпошті? Чи це акція на період війни?
Та то казкарка якась)
Нещодавно УП відправляла, 5 кг 2.200 чи 2.300 грн, доставка рівно 4 тижні.
БолеИменее• 31 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Та то казкарка якась)
медикаменты можно?
Чу Ча• 31 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Это самая маленькая просто)))
Продаю витрішки• 31 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
медикаменты можно?
Ні.
Теоретично можна деякі вітаміни та бади, але треба обов´язково сертифікати роздруквувати, без цього не приймуть.
А нащо медикаменти слати? В США є наші аптеки, можна купити будь які ліки. Правда, ціни кусаються - упаковка корвалтаба 30 доларів, упаковка панкреатина - 40. Вибір великий.
Ласую колобками
• 31 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ні.
Блін вже купила купу таблеток.
Продаю витрішки• 31 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Блін вже купила купу таблеток.
Ну, можете спробувати. Але, навіть якщо вам попадеться самовбивця в відділенні УП, що пропустить ліки, то є великий шанс, що завернуть на таможні, а гроші за пересилку не повертають.
Але 99.99999%, що на пошті не дозволять, після початку війни прям дуже жорсткі вимоги до пересилки стали(
Ласую колобками
• 31 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А з якісь варіанти , може в щось пересипати?
Продаю витрішки• 01 августа 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ліки без упаковки або в розпечатаній упаковці 100% ніде і ніколи не пропустять.
Ну як ви собі це уявляєте??? А якщо це наркотичні речовини в таблетках?
Забудьте за ліки. Єдине, можете запечатані упаковки безрецептурних препаратів передати кимось, хто летить в США.
Чеширская кошечка• 01 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
Это самая маленькая просто)))
Это мне лекарства шлют с Украины пару раз в месяц