Чекаю завтра• 01 августа 2023

Имеет ли право учитель, после уроков давать платные уроки?

Missdior_22• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбительница
Скажите, а почему бесплатно вы научить не в состоянии? Ведь если б вы хорошо учили на уроках, то дополнительно к вам бы никто не ходил
Я не учительница это раз. Я просто репетитор. И беслпатно подавать знания,которые трудно получала в институте не намерена. И это я даже цену не повышаю с сентября. Вовторых, не всегда виноват учитель. Репетиторство часто для того чтобы подтянуть отстающего ребёнка вкаких то темах или дать ему более глубокие знания. Школьная программа часто не рассчитана на них
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ для100pudov
Достаточно задекларировать и оплатить налог, без фоп
Дякую! Вже побачила)
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Оо мед то окрема тема. Чому вони в держ закладі, на держ обладнанні, за держ комун послуги виламують руки пацієнтам ?? Хай відкривають свою клініку і ставлять цінник який хочуть. Так взагалі треба притягнути за розбазарювання держ майна.
Різні є.
Ми з дитиною зараз ходимо по лікарям. І окрім того проходимо реабілітацію - лфк, масаж, фізпроцедури. Відношення супер,ніхто навіть не натякає, щоб щось дали. Реабілітація майже місяць щодня

Звичайна поліклініка
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Не знаю, в мене немає статистики, але думаю, що платять одиниці.
Сейчас наоборот.
Мы искали квартиру - почти все, у кого были - сдают по договору и официально.
Сейчас же 5%, не так сложно их заплатить.
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
В Смысле? Я лежала в июле в больнице с ребенком и мне красиво намекнуло, что надо купить то и то, а я красиво намекнула, что знаю глав врача и что эти лекарство бесплатно!
А мы лежали на Соломенке абсолютно бесплатно. Купили только Лактиале. Даже противоаллергическое давали.
И врач деньги не взяла (вела заведующая). Ни с кем не договаривались, ехали по скорой
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Вы не прочитали по пол класса дети ходят к своим учителям заниматься после уроков.Учителя отстегивают процент деньги директору, в подвале сделали бомбоубежище и кабинетов на все классы не хватает. Это запад Украины и тут классы переполнены.
Две смены не из-за пустых/полных классов, а из-за того, что в убежище не помещаются все дети школы.

У нас тоже будет 2 смены.
В школе кабинетов хватает на всех, а убежища (летом сделали кап ремонт в нем) хватает на половину. В школе почти 1300 детей. 300 ещё за границей, около 100 идут в онлайн школу. Убежище на 430 чел.
То есть даже на 2 смены не хватает, потому что вернулись многие.
И да, выходит что половина классов в смене будет пустыми.
Леди_в_ночи• 02 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Різні є.

Звичайна поліклініка
Мова була не про поліклініки, а стаціонар, хірургію, травматології, пологовий-до мене прийшов і каже мало дала, давай ще стільки ж.
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я перший раз домовлчласт і це мені вийшло боком. Другий раз планове КС робила з черговою зміною. Все ок. Обійшлось в пакет на КС. Все. Нікому нічого не давали. Не тому що принципова, а тому що нікому було.
Наркоз загальний і анестезіолога я більше не бачила. Лікаря, що робив КС теж. В реанімації не взяли, палатнні лікарі не взяли. Правда це було 8 років назад, на Запорожця.

Хірургія - чоловіку робили операцію на коліні. Тільки гілауронку купили.
Реабілітаційний центр по ортопедії синові з інвалідністю - безкоштовно.
Тато в Філатова вже декілька років - от там да, прямо говорять скільки, але коли говориш, що немає - все мовчать. Правда це ми з часом так навчились.
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Сейчас наоборот.
О, дякую за інформацію! Буду рада, якщо дійсно зараз почали платити той податок.
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Але потрібно розуміти, що такі квартири і дорожче на суму податку
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Так. Як і все, що ми купуємо у магазині, наприклад, але там податок більше;)
Рожки-да-ножки• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Удалено администрацией...
Я просто закину репорт. Сподіваюся, у вас все буде добре.
Рожки-да-ножки• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Удалено администрацией...
Ні, це те, що ви можете побачити скрізь призму свого світосприйняття.
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Просто люди шукають квартиру, яку здають офіційно, але скаржаться, що вона на 1000 дорожче ніж така ж, але не офіційно.
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляСтервочка
5 відсотків = 1000 при загальній сумі 20 т. Реально хтось за це торгується?
Стервочка• 02 августа 2023
Ответ дляTammy21
Ну на 10т навряд чи хтось додасть 500, зазвичай теж 1000 додають.
І так, таких багато
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляСтервочка
І так, таких багато
Це вже претензії до тих, хто здає та любить округляти)