миссАрфография• 01 августа 2023

Потрібен тайм трекер з такими опціями

Доброго вечора, дівчата. Наразі є потреба у встановленні тайм трекера на ПК для моїх підлеглих, щоб я могла швидко відслідковувати час витрачений на виконання певних задач. Наразі користуємося гугл таблицями, і це катастрофа, кожен пише, що йому забажається, а хочеться якось автоматизувати і спростити цей процес. Хто може порадити зі свого досвіду, гідний тайм трекер де можна:
- описати задачу;
- виставити пріоритетність задачі;
- самостійне увімкнення трекера;
- автоматичне відстеження всіх пауз у процесі виконання;
- автоматизовані скріни робочого процесу;
- і як бонус формування діаграми продуктивності робітника:)
Кава з адреналіном• 01 августа 2023
Мабуть простіше платити за виконаний обʼєм роботи….
Можливо в Trello є щось схоже

из_под_тишка• 01 августа 2023
В Оutlook вроде были такие дела. Я замахивалась от вала работы и не успевала каждый свой чих там отмечать. Начальство это мое поведение бесило
автор миссАрфография • 01 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Можливо в Trello є щось схоже
Як раз за задачі (об´єм роботи), яку вони вписують у свої гугл таблиці я і нараховую їм зарплатню, але ту інфу важко відслідковувати, вони самостійно вписують час який вони витратили на виконання певних задач...хочеться більш автоматичного, де програма сама б могла відстежувати та підраховувати витрачений час. Трелло не підходить, там нема трекера.
автор миссАрфография • 01 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую, перегляну)
Кава з адреналіном• 01 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
Не знаю вашої специфіки роботи, але яка вам різниця, скільки часу витратили. Треба зробити до 4 числа. Все. 4 здали роботу. Хоч 2 години витратили, хоч 48.
из_под_тишка• 01 августа 2023
По опыту могу сказать - что хрень это все. Всегда были ответственные и кто пашет реально и без трекинга, а кто фигней страдает, но его не увольняют так как он хорошо колбаску нарезает на корпоратив, лижет пятую точку начальству или чей-то родственник.
автор миссАрфография • 01 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Мої підлеглі - графічні дизайнери. Зп в них нараховується по принципу ставка + бонус. В ставку входять легкі задачі до 30 хв., а от в бонуси - це ті, які виконувалися більше 30 хв. Проблема в тому, що вони легкі задачі можуть ’розтягувати’ по таймінгу і переводити їх як у складні

Идууу--уууу блин• 01 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
А как трекер поможет, если просто медленно делать задачу?
автор миссАрфография • 01 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Трекер буде фіксувати ’активний’ час на ПК, а де будуть простої, трекер стає на паузу, хоча хз...
orishka• 04 августа 2023
Трекер окремо, црмка окремо має бути під ті умови, що ви описали. Тобто трекер вам час фіксує та скріни екрана робить. а таймінг на задачу в црм вже: приорітетність та естімейт на задачу+контроль часу виконання.