ПП-шница• 02 августа 2023
Реєстр заяв у поліцію
У якому реєстрі можна перевірити, якщо на людину написана заява в поліцію?
ПП-шница
• 02 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Ви подавали заяву?
Та ні, колишній на мене пише. Мати його розказує знайомим. Не знаю причину, хотіла подивиттсь
Радикальная• 02 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Вам скажуть, якщо на Вас напишуть. Ви попросите номер звернення.
ПП-шница
• 02 августа 2023
Ответ дляРадикальная
А як це відбувається взагалі? Ніколи не доволилось
Радикальная• 02 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Прийде участковий, відбере від Вас пояснення. Можете нічого не казати і не писати. Повинен сказати яке було на Вас звернення. Можете попросити номер. Якщо щось серйозне скажуть в який день прийти у відділок. Повинні видати повістку
ПП-шница
• 02 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Тобто якщо з мого боку нема злочинів, а колишній хоче насолити то я в базах буду тепер? Мені це важливо, бо я касириі мене перевіряють при влаштуванні на роботу.
Радикальная• 02 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Так, звернення зафіксоване буде в арморі. Але не буде не криміналки, ні адмінки. Тому при перевірці воно ж не світиться. Я ж не знаю, яке вони мають право лізти в базу. А якщо брати справку про несудимість, то там все добре
ПП-шница
• 02 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Дуже дякую що пояснили! Аж легше стало