Последнее время отношения становятся напряжёнными .
А знаете почему ? Из-за наших беженок , большинство которые сидят на пособиях .не работают шастают по клубам в брендовых шмотках .
Хотя сами люди в Европе в большинстве своем не выставляют на показ все .
Беженки , не позорьте нас перед союзниками. Пожалуйста..
Возмущаемся что союзники плохо помогают . Хотя сами сели на голову и нагадили
И делать не хотим ничего . Кроме бухания и шастания по европейским клубам
Виноват не Зеленский , не Ермак , Не ещё кто либо , а вы .
cherry2015• 02 августа 2023
Какие пособия? Вы были в Польше???? О каких пособиях?500 на ребёнка которые уходят на сад? 2-5 только квартира в зависимости от города. там все давно работают. Кто не работал давно уехал
Ответ дляsammy
А які пособія в Польщі?)
Усі країни ЄС дають їх. Хтось більше хтось менше але дають
Ответ дляsammy
Ще раз: які пособія в Польщі?
За кордоном не була не знаю
Але 300зл точно дають
Татьяна-bfd8• 02 августа 2023
Ответ дляAngel Dast
За кордоном не була не знаю
Але 300зл точно дають
Ну так если не были, то хоть бы молчали и не позорились
Та да, сидять українські жінки у Польщі і 3.14здять лярдами гроші з українського бюджету. Ніхто не винен, саме жінки.
СБУ затримала на Одещині військового бухгалтера, який привласнив понад 10 млн грн із зарплатного фонду морпіхів.
За даними слідства, посадовець нараховував зарплату і премію на рахунки своїх знайомих, які не входять до складу батальйону і взагалі не проходять службу у Збройних Силах України.
Встановлено, що «завдяки схемі» фігурант придбав авто преміум класу.
При цьому загалом посадовець розікрав більше ніж 10 млн бюджетних гривень.
Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми.
Скринька Пандори
Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми.
Скринька Пандори
Ответ дляtirin
Откуда тогда знаете о том, как наши проводят там время? Жалоба на тему.
Вы наверное не сидите в Инстаграме.. и Тиктоке
Ответ дляsammy
Не була,не знаю,але пишу і стверджую?
Але новини читаю і є знайомі які їздили
Ответ дляТатьяна-bfd8
Какой неинтересный вброс
К сожалению не вброс а правда
Ответ дляYamarisha
Що за дебільна звичка судити про те, що ти не знаєш і ніколи не була? Поїдьте поживіть на пособія, от тоді і розкажете тут.
У знайомої в інсті в Берліні постійні туси.
Не Польща але разгиця невелика