Последний вагон• 02 августа 2023

Стоматолог побачила лише 3 проблемних зуба, а лікар з мікроскопом 6 зубів

Кому вірити
Я Вас не боюся• 02 августа 2023
Никому!
Винник• 02 августа 2023
подуріли вже з тими мікроскопами
новий маркетинг
Вельми шановна• 02 августа 2023
якщо все все дивитися під мікроскопом,то ми всі трупи з купою бактерій і вірусів
Вельми шановна• 02 августа 2023
Ответ дляВинник
подуріли вже з тими мікроскопами
новий маркетинг
+++!
автор Последний вагон • 02 августа 2023
Стоматолог в якісь клініці на позняках, на чистці
А я пішла в клініку там де з мікрокопом працюють, щоб якісно полікували 3 зуба
Так вони мені ще 3 зуба додатково знайшли..
Муркошечка• 02 августа 2023
Конечно, микроскоп полезен при лечении каналов.
Я делала КТ - там всё понятно, что нужно лечить
Виннипуховна• 02 августа 2023
Может правы оба) под микроскопом могли увидеть микрокариес, который совсем не обязательно сверлить и он считается даже обратимым с помощью реминерализации

Тут вопрос уже не то, сколько кто увидел, а на сколько профессионально врач может определить какие лечить. Сходите к третьему еще)
автор Последний вагон • 02 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Так і я робила кт
Але лікар коли дивилась зуби кожен зубчик повітрям продувала і в деяких місцях воно реально боліло - то значить там дійсно каріес?
Я Вас не боюся• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Кто везёт, на том и едут. Если они нашли в вас кошелёк, да ещё и на лечение под микроскопом, то будьте уверены, что по окончании лечения этих зубов, будут ещё!
ХвостПистолетом• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
ну все логично, микроскоп увидел то , что не увидел глаз. только зачем лечить такие зубы?
автор Последний вагон • 02 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Так я не поняла
Що не весь каріес треба лікувати?
Калинові вуста• 02 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
+1. Мені так стоматолог і казала, ось ці лікуємо, оці поки спостерігаємо. свердлити їх немає сенсу поки
Калинові вуста• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так я не поняла
Що не весь каріес треба лікувати?
Так, ви вперше почули?
ХвостПистолетом• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так я не поняла
Що не весь каріес треба лікувати?
ну звісно! навіщо розсверлювати оті мікротріщінки?
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так і я робила кт
кариес или чувствительные шейки зубов
Всім шампаньського• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
ПФфф, у меня врач раз была, которая зубов 10 хотела делать без микроскопа. В другом месте нашли пару проблем и все. А та жадно хотела сверлить пол рта) жадность
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
а что с ними делать нужно?
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так я не поняла
Що не весь каріес треба лікувати?
Звісно, весь.
Якщо якась крапка, то ні. Але якщо явно пішло вглиб, то так
Мию вікна у мороз• 02 августа 2023
Я ходжу до своєї давньої лікарки,якій довіряю. Роки два назад вони купили апаратик,така типу товста прорезинена ручка з камерою надягається на кожен зубчик і виводиться на екран.Спочаткутми так дітей моїх оглядали,в моїй присутності,лікар навчила мене розрізняти плями,карієс добре видно,карієс на етапі просто плями теж добре видно,просто лікувати поки особо нічого. Лишали ці зубки,до наступного разу,покривали,чи так. Я вже сама бачу на екрані прекрасно,обманювати мене нема смислу. Думаю,шо недобросовісні лікарі можуть тицяти на затемнення і молоти,шо от карієс,і треба лікувати. А насправді ця пляма може і не розвинутися в карієс ще 10 років,треба просто спостерігати. І лікувати її не треба,просто вичікувати. Так шо невідомо,може і справді дурять. А багато хто нічого на екрані не показує,просто кажуть уВас карієс,лікують і беруть гроші. І пацвєнту нема як перевірити
Калинові вуста• 02 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
а что с ними делать нужно?
Лікар радить - мені просто замінити щітку на м´яку і пасту радили. + Можна тусс-мусс. Дитині фтор-гелем покривали
Ламборджини• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
під мікроскопом лікують канали і на то єсвої причини, але яким чином вам робили огляд, що таке наговорили..якийсь абсурд
Мию вікна у мороз• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так я не поняла
Що не весь каріес треба лікувати?
Деякі плями можуть лишатися плямами 2-10 років,то нащо їх сверлити прямо зараз? Можна спостерігати
автор Последний вагон • 02 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну да
Мені на екрані ніхто не показував нічого
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Така діагностика скільки коштує? В якій клініці, підкажіть, будь ласка. І, якщо можна, прізвище лікаря. Теж хотіла би таку діагностику пройти.
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
шукаю хорошу пасту.
підкажіть, будь ласка, яка хороша
Єдина Країна• 02 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
То так,я колись пішла на чістку зубів,років 5 назад,вона мені у вас там і там больні зуби треба лікувати,я послуха ,покивпла і все.Через півроку пішла до іншого стоматолога він мені лише один зуб заплоомбував і все
Мию вікна у мороз• 02 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ну да
Хз,може це моя лише мені показує,бо в дітей справді складний випадок. Ми обсуждали дії по кожній плямі.
Калинові вуста• 02 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
шукаю хорошу пасту.
підкажіть, будь ласка, яка хороша
Чесно? Лікар прямо так і казала :’ Ну, якщо ви хочете щось робити’ тобто реально, то впливає мало, аби не витирала я надто собі емаль щітками. Ну, і всілякі Глістер від Емвей і Блендамет не курувала, бо то явне зло. Зараз на Elmex, стоматолог окнула склад, зубам теж ок. Але я ще і щітку давно купила електро, чутливість зникла. Я таки надто грубо чистила зуби.
Назагал - генетика, збалансоване харчування і гігієна. Все, а плямкт лише спостерігати. Мені просто кажуть, якщо підозріле - прийти за пів року, немає, то за рік і все
Муркошечка• 02 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
Дякую!)
Мааарковная• 02 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна

А может у Вас есть действенные методы по реминерализации? Кроме тусс мусс и пробиотиков)
Тоже есть кариес у меня, такой что сказали лечить не нужно.