Цікавий писочок• 02 августа 2023
допоможіть порадою, як піти з роботи, ситуація
перше напишу що працюємо з колегою з 24.02. тиждень через тиждень (крім вихідних) і скорочені години, хоча по договору маємо кожного дня працювати і більше годин, дізналася що фірму закривають через місяць і запитала коли нам вишлють повідомлення про скорочення, керівник здивувася і каже будем писати заяви за згодою сторін
я відповідно у відчаї і шоці почала просити щоб за скороченням ( отримаю більше коштів при розрахунку і додаткову зп, ну і так має бути по правильному) що ніяких заяв писати не буду
керівник почав захищати головного директора що який він молодець і так нас раніше не закрив і що премію аж 1000 дав ( зп у нас 12 тис.)
але плтім сказав добре але тепер ти працюєш кожного дня і повні години, а колега ні
і вересень теж будеш ходити на роботу кожного дня ( хоча нас закоивають 31 серпня)
мені стало так образливо ніби я вимагаю чогось нереального і що маю ще велике дякую сказати що працювала на них
і за однакову зп я маю ходити 23 робочих дні а колега 10
чоловік каже пиши заяву вже і завтра не виходь або бери лікарняний
а я хочу допрацювати принципово бо і гроші зараз дуже потрібні
як би вчинили б чи пішли гордо чи принципово?
чи піти за системою і написати за згодою сторін
Админко• 02 августа 2023
Не пишіть заяву за згодою сторін.
Не зважайте на колегу.
Ходіть на роботу 23 дні.
У крайньому випадку йдіть на лікарняний.
Вимагайте саме скорочення.
Не зважайте на колегу.
Ходіть на роботу 23 дні.
Вимагайте саме скорочення.
побольшомусекретику• 02 августа 2023
Я бы вообще не начинала качать права изначально.
А теперь ходите каждый день, зато добились своего
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
отож що я ще маю добиватися того що і так мало б бути і ще поганою почуватися
Админко• 02 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Согласились бы на увольнение по соглашению сторон?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ну так фирму хотят закроют хотят откроют, с чего вы взяли что они по скороченню вас будут увольнять..
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
бо філію закривають, прислали попередження про закриття, після того як я «підняла бучу»
побольшомусекретику• 02 августа 2023
Ответ дляАдминко
А что в этом плохого?
Я бы спросила ’а можно так или вот так? Нет, ок’
Каждый хочет, как ему выгодно. Автор, нашла свою выгоду
Кривая спроса• 02 августа 2023
Що ж ви хотіли? Це капіталізм. Як власник скаже, так і буде. Не подобається? Йдіть до суду
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Погоджуйтесь і беріть лікарняний рівно через тиждень.
погодитись за згодою сторін піти?
Папобус• 02 августа 2023
Автор, коли умови були вигідні вам, ви працювали. А тепер стаєте в позу
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляПошаманю
Йдіть на лікарняний
от питання ще ів тому чи можуть мене звільнити коли буду на лікарняному бо ніби під час воєнного стану роботоавцю це легко зробити?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ну так имеют право, военное время и так далее, только время потеряете. Им с чего платить вам две зарплаты
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляПапобус
так я і не приховую я сказала що якби знову казали робити кожного дня за таку зп я б шукала нову роботу
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Ви знайомі з Кодексом законів про працю? При закритті підприємства або філіії, або відділу за місяць надається повідомлення працівнику і він звільняється через скорочення/закриття підприємства. За згодою сторін - там менші виплати при звільненні та в соцзахисті.
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Бо в Законі так приписано, дві зп при звільненні за скороченням.
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Более чем. Это частная лавочка
Кидаю курити• 02 августа 2023
Автор,слухайте чоловіка. Філію закриють і Ви нічого не лобєтеся. 100 проц шо скінчиться так за скороченням,але ви пролазите вересень,за який Вам жбурнуть тисячу. Це я просто Вам кажу 200 проц. Потім Ви будете ходити вибивати свою зп,а філії немаєє,будуть Вас мурижити і тд. Звільняйтеся на їх умовах спокійно,інакше страшно втратите в грошах і в нервах. У Вас діти є?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
С бюджетника может ещё бы и выбили
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Более чем. Это частная лавочка
До чого тут частная лавочка? Автор же офіційно працевлаштована в цій лавочці?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
До того что будут выкручиваться вне закона. В таких лавочках и больничный под вопросом
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
С бюджетника может ещё бы и выбили
Закон один для всіх, я два рази була в такій ситуації в комерційному приватному підпрємству - все виплачували і все робили за законом.
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
немає
поацюю повністю офіційно доречі без конвертів тому думаю мають виплатити все на карту
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Одна скарга куди треба - і всі питання зникнуть.
Цікавий писочок
• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
так повністю офіційна зп
Папобус• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Бережіть свої нерви. Вас попередили, що через місяць треба шукати нову роботу. Для чого починати псувати відносини. Розійдіться миром. В договорі одне, по факту зовсім інше відбувається
Кидаю курити• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Воно то так, але добитися цього важко,це ж не державна установа. Автору вже ставлять умови ходити вересень ще,як це буде опласено-неавдомо. Розведуть руками і тицьнуть три копійки. Я б не починала воювати,купа потрачених сил,які не окупляться грошима.