КошкинДом• 02 августа 2023
Что значит породистая женщина? Опишите её
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мені так говорять часто. Якось викладачка в університеті сказала, що в мене порода і очі варяжської княжни. Це було б, дійсно, смішно, але в мене, дійсно,є голуба кров і знамениті дворянські предки. І одна з них таки була княгинею. І люди це бачать)) і це, дійсно, дивує. Але по всім жінкам мого роду видно, що ’ порода’
і хто Ваші знамениті дворянські предки? Прізвище назвете?
Рву и мечу• 02 августа 2023
Ответ дляЛадомира
’А, фамилия моя слишком известная, чтобы я её вам называл’ (с)
... как-то так))
MacOS-ница• 02 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
... как-то так))
ага, все ясно. Придумали легенду.
Пи Пи Пилюля• 02 августа 2023
Ответ дляЛадомира
А треба?)