Киев и область как вы? Полностью нарушился сон и нервы ни к черту
Байрактарочка• 03 августа 2023
Я вчорашню ніч нічого не чула взагалі, ні сирену, ні вибухи (а чоловік на ранок казав шо було гучно).
Зараз ще не сплю, але скоро піду
Байрактарочка• 03 августа 2023
Доречі, користуючись нагодою, може хто порадить гарне заспокійливе, шоб все пофіг взагалі було? Не від шахедів, а від кризи трьох років))
o.shalneva• 03 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
Екстракт шафрана..
Байрактарочка• 03 августа 2023
Ответ дляNaomii
Я слышала, просыпаюсь даже если далеко
Я вже просто ну дууууже виснажена, просто відключилася вчора. Навіть зранку першу тривогу не чула, тільки другу 🫠
Ответ дляБайрактарочка
Оо..как раз читала что-то типа как умирает любовь, потому что все как-то плохо...в октябре если и будет то 20 лет
Байрактарочка• 03 августа 2023
Ответ дляo.shalneva
Екстракт шафрана..
Дякую! А Ви приймаєте? Можете на власному досвіді описати ефект?
вчора був кошмар,о 2 годині запрацювала тривога ,потім над домом почало жужати я встала поглянула у вікно і біля мене потрапило в будинок ,в нас є лінії я живу на 15 ,а шахед потрапив в будино на 21 потім ракети бачила і шахед бачила спустилися на перший поверх просто жесть,зараз нічого не чую слава богу ,але я думаю що зараз щось буде
Байрактарочка• 03 августа 2023
Ответ дляNaomii
У дитини криза трьох років)
o.shalneva• 03 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
Так,приймаю. Ефект є! Війна,діти,собаки,чоловік,родичів багато- допомагає.
kirpichenko• 03 августа 2023
Ответ дляInna_A
Я так и не смогла уснуть еще, а теперь не усну потому что тревога, а потом и после тревоги не могут уснуть( нервы уже того
Та же херня
Ответ длясонек
Соломенский район?
Чумачечая Весна• 03 августа 2023
Я вообще засыпала уже, читала новости, и тут бац эти гады, перешла в другую комнату, когда узнала с какой стороны летят. Хорошо хоть можно сторону выбрать
o.shalneva• 03 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
У дитини криза трьох років)
Петрановську раджу почитати чи простіше Джон Грей Діти з небес.
kirpichenko• 03 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
Зараз ще не сплю, але скоро піду
Левый берег слышала трохи,даже в коридоре
Ответ длясонек
Наче вчора ракет не було, чи я вже шось путаю?
Байрактарочка• 03 августа 2023
Ответ дляo.shalneva
Почитала відгуки - це певно те шо мені треба. Ще раз дякую за рекомендацію ❤️
kirpichenko• 03 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас сегодня 10 тревог было и так практически каждый день. Если на всё реагировать, можно вздернуться. Я спать. Будет бахкать, будем посмотреть
Боюсь если уже бахнет,и вылетел окна,то не успею детей хоть в коридор взтянуть