Привіт всім! Дівчатка підкажіть, можливо хтось пробував, вітамінний комплекс дієвий.
Загальне самопочуття не дуже, немає сил, постійно сплю і зриваюсь на чоловіка. Здала аналіз крові загальний і феритин, все в нормі. Сімейний лікар порадила пропити комплекс вітамінів та віт Д. От тепер сиджу думаю, якої фірми придбати… може щось порадите?
Дозування вітамінів, мінералів, амінокислот розраховується індивідуально кожному. Наприклад, дозування вітаміну С залежить від кількох факторів:
вік, вага, зріст, загальний рівень стресу, вагітність, вигодовування грудьми, середньодобова кількість людей і тварин, з якими є живий контакт, перебування в неприбраній будівлі, в якій кілька днів тому були люди або тварини, температура всередині будинку, температура поза домом, чи планується хірургічне втручання, отримання високих доз радіації.
Реальне дозування може становити навіть 4 грами вітаміну C на день, а не те, що продають.
Якщо цікаво розрахувати усе, мій телеграм @mng_112