thumbelina_la• 03 августа 2023

Яке майбутнє чекає Україну?

Хороше!
Мова про хороше..
Поділіться оптимізмом, будь ласка.
В одній з тем я написала як бачу все я, і зібрала одні фейспалми і дизлайки.
Зрозуміла, що я напевно не права. Я помиляюся, все не так.
Все буде супер, классно і чудово
А як?
Поділіться як ви бачите майбутнє наших людей, наших дітей, хлопчиків безпосередньо, пенсіонерів.
Хочеться зарядитися позитивом
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
А раша не винна ? Винні 73 % українців .....
alinalaskava• 03 августа 2023
Не понимаю, почему все так уверены, что при Порошенко войны бы не было?
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
А в чому винна влада що раша напала повномасштабно?
Влада винна у розкраданні зараз! У непідготовці, так!
Але не влада почала війну, і закінчити її не може. Може лише не красти і давати хлопцм все необхідне, не бруківки класти, а дрони купувати/виробляти. Не фільми знімати, не музеї робити, а всі сили спрямувати на боротьбу з ворогом!
Я зла на владу, і вже не знаю чи злість чи відчай. Але напав ху₴ло, а не влада. Я провину виборців не визнаю.
У нас всі президенти думають не про народ, і + &обнутий сусід.
Народ не винен
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
В равных долях с парашкой. Но вы не напрягайтесь, все равно не поймёте ’вы люди маленькие, ничего от вас не зависит’
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляalinalaskava
Тому що так каже пропаганда з боку порошенка
Dianichka• 03 августа 2023
Мечтаю, чтобы с улиц исчезли все бродячие животные!

Чтобы зарплата соответствовала потраченных на учебу и работу усилий!!!
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
Народ не винен
Мля🙈🙈🙈🤪🤪🤪🤪🤪 уйду я из темы, пока бан не получила. Я не могу дать другим мозгов, я не боженька но запомните, вы живёте так, как заслужили.
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
А ви як живете?
У вас нема війни?
Манула• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Насамперед винна фашистська федерація, але цей вибір-вирок 2019 своїми діями/бездіями лише відкрив двері для цієї війни ...
Nat-li• 03 августа 2023
Ответ дляДождливая
Ну а таких как вы я тут уже начиталась предостаточно
Не спорю. Каждый читает и верит в то, что ему нравится
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляМанула
А яким чином?
Я цього моменту не розумію..
Війни б не було хіба при янику, бо ми б були під ковпаком росії і ставленик пуйла все б робив як їм треба. Всі решта можливих, непроросійських, не захистили б нас від нападу.
хіба ні?
Чи як ви бачите?
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ні , давайте чітко ! То що ми обрали ЗЕ то наша внутрішня справа , він вже шостий !
А чим винні 73% українців , що раша порушила кордон спочатку в 2014 р , а потім повномасшабно в 2022 р
Ми як раз розуміємо , що шкарпетки треба змінювати , тому у нас вже шостий президент і парламентсько- президентська республика !
А ось фонтомні болі совка , ще проявляються , монобільшість у парламенті , голосують за популізм , а не за програми і ідеології партій
spain2406• 03 августа 2023
Ответ дляalinalaskava
Полномасштабной с такими потерями с нашей стороны вероятнее всего нет.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМанула
ця рф все рівно напала б , бо мета путлера відновити совєцький союз
alinalaskava• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А яким чином?
Я цього моменту не розумію..
хіба ні?
Чи як ви бачите?
Політика Порошенка була більш націоналістична і націлена на євроінтеграцію. От тільки не стосувалася власного бізнесу на території Росії.
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А ви як живете?
У вас нема війни?
Моя семья живёт очень хорошо. Кроме войны жаловаться не на что, но я и на войну не жалуюсь и не скиглю, если не заметно. Конечно, постоянные обстрелы напрягают немного, ведь мы же не на ЗУ. Но выезжать с Родины не планируем, хоть и есть возможность и каждый месяц мужу предлагают переезд с сохранением должности. Помогаем армии, стараемся радоваться жизни. Война закончится. Бесконечно это продолжаеться не будет. Всем остальным довольна.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А яким чином?
Я цього моменту не розумію..
хіба ні?
Чи як ви бачите?
при янеку не було може з Україною , а хто знає , що в голові у путлера , він же заявив , що його кумір пьотр перший , вирішив би відновити рос імперію і пішли би на балтів ( мобілізували українців на контракт
alinalaskava• 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Вооот и позитив, который был запрошен автором
SonyaPlekhanova• 03 августа 2023
Ответ дляalinalaskava
Хоч у когось все ок
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А ви як живете?
У вас нема війни?
Удивительно, как жительницу ЗУ, которая пишет ’у вас нема вийны’ киевлянке 🙈🙈🙈 сюрр какое-то 🤪
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
А ЗУ обов‘язково було приплітати в цьому опусі?
Я також не скиглю, мене дратує розкрадання бюджету замість допомоги хлопцям, це відчуття несправедливості, і я маю на нього право. Тим більше що я також допомагаю армії на дрони, поки Батьківщина кладе бруківку. І тільки цей факт змушує мене думати про варіанти жити закордоном.
Бо поки ми були всі і єдино проти раші, то оптимізм був, а коли одні вмирають, а інші бруківку кладуть, фільми, музеї, яйця, а треті ще дорікають тобі що ти ЗУ.. нема єдності. То ж і оптимізм паде.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Дуже не логічно звинувачувати своїх співгромадян , коли під час війни стає все чорно-білим !
Є ворог і це російська федерація , яка на нас напала !
Nat-li• 03 августа 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Хоч у когось все ок
Не поверите, но если хоть иногда выходить с советчицы, где половина выехавших, а половина просто ботов на зп-то жизнь заиграет новыми красками)
Манула• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А яким чином?
Я цього моменту не розумію..
хіба ні?
Чи як ви бачите?
Тим, що ЗЕ ні гугу в політиці, згортав програми укріплення обороноздатності країни та проводив розмінування ... Людина, у якій не було часу ’думати стратегічно’, яка вважала, що треба ’перестать стрелять и сойтись посередине’, що у війні винен Порошенко і т.д. і т.п. Передивіться дебати на стадіоні, все що він закидав можна тепер пред´являти йому самому, тільки наслідки непорівнянні ...
Загадочная• 03 августа 2023
Нема чого хорошого спрогнозувати
Якби все закінчилось за пару місяців у 2022 то був ще оптимізм
Зараз платоспроможне та/або молоде населення вибирається з країни
Як тільки нас перестануть фінансувати з заходу - країні срака
Будуть красти що зможуть наші можновладці на всіх рівнях, доки не прикрутять фінансування на відбудову взагалі
Нормального рівня життя не буде

Поки такі думки, якщо не зміниться щось різко
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну так автор упрекает меня, что где я, там нет войны.
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ну ви ж кажете що ми живемо так як заслужили. Тому і питаю. Ви виходить також заслужили?
Чи як?
Це ваша логіка, я з нею не згодна, тому питаю
VA 11• 03 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
(((( заснули, Тривога, підняли дітей, залізли в підвал, відбій, вилізли, як зомбі пішли на роботу та по своїм справах, вечір…😭😭😭
І ми так. Ще діти тиждень хворіли по черзі, темпа 40 і в підвал ходили. Вдень вже нічого не тямиш від недосипу хронічного. Голова паморочиться. Записалась до лікаря. Задрало вже таке життя. Ні кінця, ні краю....
автор thumbelina_la • 03 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ви чудачка..
Я вам не дорікала, а лише уточнила на ваш дивний випад «ви 73% це заслужили»
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
Чи як?
У нас же демократия? По этому что касается политики я живу, как выбрало большинство))) в остальном все классно) Ваш пост о том, как плохо жить в предыдущей теме был не только о войне.