Хороше!
Мова про хороше..
Поділіться оптимізмом, будь ласка.
В одній з тем я написала як бачу все я, і зібрала одні фейспалми і дизлайки.
Зрозуміла, що я напевно не права. Я помиляюся, все не так.
Все буде супер, классно і чудово
А як?
Поділіться як ви бачите майбутнє наших людей, наших дітей, хлопчиків безпосередньо, пенсіонерів.
Хочеться зарядитися позитивом
Мова про хороше..
Поділіться оптимізмом, будь ласка.
Все буде супер, классно і чудово
А як?
Хочеться зарядитися позитивом
olgabaluta• 03 августа 2023
Ответ дляОлена Oza
Удалено администрацией...
Свекровь сама хотела умереть, как только ее сын на мне женился ! 🙃
antoninalav• 03 августа 2023
Ответ дляRuovet
Ну, я сделаю все, чтоб у меня было все классно.
Будет возможность - съезжу в Мариуполь, продам там каким-нибудь додикам жильё.
Здесь куплю. Будем дальше продолжать работать и делать, что делаем.
Если моя область останется в Украине или отойдет в Польше - останусь здесь. Если Россия полезет дальше (хотя я сомневаюсь, тут каждого чтоб задобрить недостаточно будет двушкой в Краснодаре одарить, как херсонцев, вряд ли оно того будет стоить, слишком нелояльное население) - переедем в другую страну, делов-то.
А вообще я всегда решаю проблемы по мере поступления.
Чого це до Польщі має відходити якась область? «читали савєцкі газєти»? Не читайте!
Ответ дляRuovet
Да.
Спасибо.
Обычно он редко кому нравится;)
Спасибо.
Обычно он редко кому нравится;)
Буду брати з вас приклад )
Я просто дуже все пропускаю через себе, весь негатив. Там несправедливість, тут несправедливість. Люди в Херсоні все втратили, а у нас бруківка кладеться. Мене трусить від цього. Але своїми емоціями я нічого не зміню..
Нехай у вас все вийде!
Ви - приклад.
Треба всім так
Нехай у вас все вийде!
Ви - приклад.
Треба всім так
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
ой да шо мне смотреть на то море..у меня апарты уже давно морские .я никак не могу доделать ремонт.будьте так добры и любезны,вы не могли бы съездить и мне помочь?я вам сдам бесплатно.там бассейн свой.4 этаж балкон свой пляж но правда хургада..район эль хая комплекс исида.мне нужно там убраться и уже остальное с вами обсудим.поможете?
Без_паніки• 03 августа 2023
Я вірю в те, що все врешті решт буде в Україні добре. Тому нікуди і не їхали.
Але не покладаюсь на когось, знаю що мій добробут залежить в першу черу від мене, і щось для цього роблю.
Корегую плани відповідно до зовнішніх обставин.
СвітланкаОК• 03 августа 2023
Думаю, що шантажуючи нас зниженням поставок зброї Захід винудить до переговорів. До цього часу нам би Крим відбити... Далі вже будуть торги, але не ми з пуйлом, а захід. Заяви «Ні слова про Україну без України» - повна херня, все порішають без нас і поставлять перед фактом.
Наша суб’єктність була деякий час, коли нація піднялась на боротьбу. Це схвилювало весь світ, і політики закордонні, які тримають носи за вітром, відреагували на це підтримкою. Але цей ресурс наразі вичерпано. Зеленському вказали місце на саміті НАТО. На жаль, тотальна корупція остаточно перекреслила всі намагання щось там вирішувати.
Після договорняка, яким би він там не був (хочеться вірити у кордони 1991 року) у нас буде період застою. Ніяких інвестицій не піде, я так думаю. Але і не буде повного упадку. Фокус уваги буде на розмінуванні територій та налагоджування інфраструктури зруйнованої. Тобто річ не у розвитку, а у поверненні хоча б до довоєнного стану. Це займе років 5-10 не менше.
Дуже важлива активність суспільства в плані подолання корупції. Не можу сказати, що вона стала більшою чи меншою за час війни, але точно розумію, що війна підсвічує цю проблему. Робить її людожерською, і воно так і є. Зе на корупцію очі закриває, Порохня, прости Господи, - то уособлення корупції в еталонному вигляді, всілякі там Юльки-шмульки - то вже за межами розуміння.
Кого обирати надалі - хз...
Ответ дляColombina.
А вы можете как-то конкретизировать? Как будут решаться экономические вопросы, безработица, разрушенное жилье?
А то сплошную воду налили
А это возможно?
Думаете сейчас пишу с конгресса Сша, европарламента, конференции Лондона , и мин фина ? Общие наметки можете почитать на платформе Ukraine Recovery Conference (URC 2023, там прогнозы есть и цифрах
. Потом статьи мвф.
Давайте уж вы ссылки, что ничего стоить не будут? Отказ помогать зарубежных стран? У вас есть не вода, а данные ? Иностранные источники?
Дайте не воду. Раз такие сведущие в этом вопросе.
Конечно, можна не во что не верить. Вы заграницей?
Я тут
И вижу как люди живут, и не у всех все мрачно. Несмотря на реалии
. Потом статьи мвф.
Я тут
нинель 1919• 03 августа 2023
Ответ дляalinalaskava
Я не верю в то, что оккупированные с 2014 года территории будут отвоеваны, да и нужны ли они такой кровавой ценой? А на том, что есть, будет современная европейская страна. И что Россия под санкциями и внутренними волнениями распадётся и загнётся - тоже верю.
я тоже так считаю,но сейчас прибегут пони в розовых соплях и скажут ,что мы матрешки,но увы мы реалисты
Leeloo_aloha• 03 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
А в чому винна влада що раша напала повномасштабно?
Влада винна у розкраданні зараз! У непідготовці, так!
Але не влада почала війну, і закінчити її не може. Може лише не красти і давати хлопцм все необхідне, не бруківки класти, а дрони купувати/виробляти. Не фільми знімати, не музеї робити, а всі сили спрямувати на боротьбу з ворогом!
Я зла на владу, і вже не знаю чи злість чи відчай. Але напав ху₴ло, а не влада. Я провину виборців не визнаю.
У нас всі президенти думають не про народ, і + &обнутий сусід.
Народ не винен
А чого рф напала на нас, а не на Швецію, Фінляндію, Польщу? Бо ми слабші, бо не було в нас єдності і сильної влади, бо нас рік за роком ковбасили майдани, бо всі ті кого народ вибирав до влади продавали запаси зброї, руйнували, а не розвивали оборонпром... Точно не винен народ?
Ответ дляthumbelina_la
Буду брати з вас приклад )
Нехай у вас все вийде!
Ви - приклад.
Треба всім так
Нехай у вас все вийде!
Ви - приклад.
Треба всім так
По поводу брукивки.
Вы зачем Садового с 2006 года постоянно выбираете? Кто в этом виноват?
Кайдашева дочка• 03 августа 2023
Ответ дляSeehund
Мой город окружили в первые дни войны и выезжавшие машины расстреливали. Так что не надо бессмысленных вопросов задавать.
Так то была другая ситуация.А сейчас то видно через сколько они будут .Им что б к нам добраться надо обратно в Херсон вернуться.
Liebelebenn• 03 августа 2023
Приїхала додому (Київщина) з Німеччини у відпустку. Дуже сумно. При цьому в містечку нічого не зруйновано війною, місто до війни мене цілком влаштовувало (за кордоном була щороку на відпочинку). Нічого не зміниться, тому що ми не змінюємося. Корупція, кумівство, ’відмивання’ бюджетних коштів, п´яні поліцейські і судді за кермом з нами були, є і будуть. Пенсій нормальних, зарплат, інфраструктури не будо і не буде. Аби не гірше, бо прийдуть кацапи і цього не матимемо, що є.
Для себе і дитини прийняла рішення намагатися зануритися в Німеччині
Вчора стріла батька своєї учениці - перший раз у відпустці з початку війни, доброволець, південний напрям. Налаштований позитивно , каже південь відіб,ємо, Крим- це вже політика великих держав, а ось ДНР/ЛНР , мабуть ні , бо не мають цінності аж такої, щоб хлопці гинули. Що пішов добровільно не шкодує,каже все повторив би
Ответ дляMariya Prokhorova
Закон’ про медичний канабіс’ нам конче потрібен .
Проаналізуйте скільки наших людей цього зараз потребують , щоб позбавитися болю , ну комон , не в совку же живемо , ’де сексу небуло ’
Тот канабиснаша влада будет выращивать в Крыму.
УКРАИНА ПЛАНИРУЕТ ВЫРАЩИВАТЬ МЕДИЦИНСКИЙ КАННАБИС В КРЫМУ ПОСЛЕ ДЕОККУПАЦИИ ПОЛУОСТРОВА
Ответ дляLiebelebenn
А предыдущие надцать лет вас это все не смущало?
NastyushaK• 03 августа 2023
Автор вы о чем?
У нас не смотря на войну всё не так плохо, и это во время войны!!!
Вижу как молодежь переходит на украинский и они заряжены патриотизмом и готовы отстраивать эту страну!
Воздух стал чище без русских, сносят совковую символику и другую дичь (вчера/позавчера герб снесли наконец-то).
Сейчас готовимся к отопительному сезону, русские скорее всего будут пытаться воздействовать ракетными ударами, но думаю мы все равно его пройдем.
Открываются новые газовые скважины и растет добыча природных ресурсов. Украина геологически развивается даже во время войны.
Принимаются важные и нужные законы, Украина постепенно синхронизирует свое законодательство с ЕС. Мы берем лучшие практики западной Европы и имплементируем их.
Замороженные деньги русни пойдут на восстановление нашей страны, их все равно заставят за всё заплатить, либо они будут конфискованы (эти деньги) а так же деньги с продажи их газа и нефти
Будущее отличное, задел делается уже сейчас.
У нас всё хорошо. Когда во время войны возвращаются миллионами это о чем-то да говорит ! Что все не так плохо.
На улицах ходят деньги и есть деньги. Люди с деньгами не будут ходить и жить в стране у которой ’нет будущего’ как пытаются выдать руснявые тролли и пропаганда. Деньги есть. Страна стоит. Зеленский на месте.
Главное поддерживать ЗСУ и президента.
Ответ дляsvitirok
Який молодець, нехай все буде добре у нього.
А я ось вірю, шо все ж таки зараз активна більшість - це ось такі моральні чесні люди, які рухають зміни вперед.
Скільки волонтерів, небайдужих людей. І нам потрібно бути якогомога активнішими і не вернутися в те болото кумівства,байдужості і т.п
А ось всі це всепропальщики нехай сидять і ниють далі, що винен порох чи зеленський.
А чим, ви, шановні, відрізняєтнсь від того сусідського 140 мільйонного болота, у яких також все завжди погано, америка винна, але як сиділи на попі рівно, так і сидять?
Клементина• 03 августа 2023
Сьогодні їхала через кордон: повно хлопців підлітків з мамою їдуть з України
Це до питання: яке майбутнє чекає хлопчиків.
А кладовища... Мені здається немає жодного де б не було свіжої могили з прапором... ((
Ответ дляNastyushaK
Автор вы о чем?
Главное поддерживать ЗСУ и президента.
Клементина• 03 августа 2023
Ответ длячир
и каждому пенсионеру по смартфону, как до войны обещали + детишкам до 18 лет на счет % от ренты полезных ископаемых. Помню как тут советчицы собачились почему одним положено, а мне нет. )
Точно, було ж таке
Блін, наче в іншому житті
kryasanchik• 03 августа 2023
Ответ дляДождливая
После вчерашней темы про байдена я в унынии. Все, что боялась подумать, там озвучено. И просто как шоры упали
Можно тезисно, пожалуйста
Ответ дляLiebelebenn
щоб мені зануритись в Німеччині,потрібно декілька мільйонів євриків,щоб купити те,що в мене вже є вдома ,в Україні і мати такий самий комфорт.Не всі ж мають такі гроши ,не всі мають здоровя і бажання вкалувать на заводах десь по чужим куткам чи нюхать унітази,чи влазити в кредити на 30 років.Нахалєру воно треба таке щастя.Нам і вдома добре