Вітаю, я теж виховую хлопця який вже 17 років має ДЦП. Зараз я вивчаю проектний менеджмент та фандрайзинг. Прекрасно розумію з якими труднощами стикаються жінки коли дитина має дуже тяжкі ураження, а якщо вона має ще й епілепсію, то відвідування центрів догляду стає неможливим. В зв"язку з цим виникла ідея створити центр догляду за такими дітьми(для початку просто догляд, потім можна буде добавити реабілітацію та дефектологів, псохологів). При цьому центрі створити курси для мам, наприклад з англійської мови, можливо з бюті сфери(манікюр, перукарство,), може щось із сфери SEO, SMM. Надавати консультації з працевлаштування, написання резюме та підготовки до співбесіди. Акцент на працевлаштування мам, але щоб це була не віддалена робота. Звертаюсь до вашого колективного розуму, яке навчання для мам буде актуальне та затребуване? Можливо підкажете ідеї цікаві та креативні, чи можливо підкажете ідеї по функціонуванню центра по догляду. Навчання на курсах має бути не більше 4 місяців, англійська може бути довше. Послуги та курси в центрі будуть безоплатні, для функціонування центру та курсів планую залучати грантові кошти. Проголосуйте, будь ласка, чи моя ідея буде користуватись попитом. Наперед, дуже всім вдячна.
Результат:
вже голосів:
38 (79.17%)
Думаю, що буде
6 (12.5%)
Думаю, що ні.
4 (8.33%)
Свій варіант.
Вимагаю спілкування• 03 августа 2023
Ответ дляZvezdochkina
не, в любом случае только прибыль направлять на центр обратно.
Каждая мама должна будет получать зарплату (как любой другой мастер маникюра или швея). Мамы не должны работать бесплатно
Это так, если помечтать
И центр тут же хлопнет налоговая)
Вимагаю спілкування• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Тому я тут і обговорюю це з вами. Відбиратись будуть самі мотивовані мами, які захочуть навчатись і працювати.
Хотите я с Вами поделюсь опытом?К чему Вы должны быть готовы.
Как работы в благотворит фонде, так и фандрайзера?
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
бесплатно?
Ответ дляЗубная фея
+ совершенно верно.
А ставить условия и так уставшей маме это сверх цинизма.
Хочу помочь, но при этом мама должна еще в три короба
Якщо мамі подобається те що вона робить, то я сумніваюсь що це буде в три короба. Я не пропоную займатися тим що не подобається.
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
За что?
за вашу гражданскую позицию:))))
Вимагаю спілкування• 03 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
за вашу гражданскую позицию:))))
ааа)))
спасибо))
просто я очень много лет работаю в сфере благотворительности)
спасибо))
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ааа)))
спасибо))
информация стоит денег. если она стоящая так вообще. а тот, кто готов делиться безвозмездно....заслуживает, по крайней мере, уважения.
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Лицензия? Не знала що вона потрібна.
А как вы думали.
Вы собрались обучать людей и принимать детей-инвалидов
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Якщо мама вже працює офіційно, то їй послуги центру не потрібні.
Почему?
Может таким образом она будет экономит. На няне.
Центр же для этого создан будет, верно?
Какая разница, мама уже работает или в поисках работы.
Центр же для этого создан будет, верно?
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Работать же я надеюсь они смогут где угодно, а не на центр
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Вынуждено мамы будут работать и делать то, что им не нравится.
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Якщо ви маєте дитину з інвалідністю, то ви мене зрозумієте. Нічого не приховую. Я знаю як можна спробувати це здійснити.
не говорите гоп..... у меня ребенок с инвалидностью, и именно поэтому я не понимаю вашу идею, и я писала почему. мамам не нужна работа, они упахиваются со своими детьми 24/7, им нужен отдых. на этом все. в любом случае - удачи
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
кому не нравится - будут указывать на дверь.
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Думаю, що таке теж можливо. Можна продумати механізм догляду за дитиною для маминого відпочинку.
А как документировать это?
Это ж ребёнок инвалид.
У него приступ начался. Ребёнок умер.
Да, представьте, такое тоже исключать нельзя.
Это ж ребёнок инвалид.
У него приступ начался. Ребёнок умер.
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну вот.
Получается. Что центр исключительно будет для мам, которых потом можно использовать и держать на коротком поводке
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А как документировать это?
Это ж ребёнок инвалид.
У него приступ начался. Ребёнок умер.
Это ж ребёнок инвалид.
У него приступ начался. Ребёнок умер.
да да. автор забывает о самом главном - ответственность. на ком будет криминальная, административная ответственность, если что-то случится с ребенком?
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Завдання центру підтримка мам, дати їм можливість для самореалізації.
Ну а как вы будете контролировать эту самореализацию?
Ну блин.
Принудительно учить пилить ногти?
Кому это сейчас надо?
Ну блин.
Принудительно учить пилить ногти?
Кому это сейчас надо?
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
Ну вот.
совершенно верно. а потом поставить условия выполнения нормы
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
И автор не думала о лицензии.
Попробуй потом найти крайних
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Скрытая доброта
Боневтікла• 03 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
Скрытая доброта
ммммм....какая прелесть:))) и говорит, ну вы же как мама меня понимаете?
неет!
Зубная фея• 03 августа 2023
Ответ дляandre
Це питання буде вирішуватись з юристами. Як можна буде доглядати дитину з епі, і ризики.
Автор, вы в тумане.
Реально