Суть така, що хотів трохи підзаробити. Купився на рекламу ФБ про курс Амазон Німеччини від Світлани Дубової.
Курс оплатив, але по факту нічому не навчився( Дуже багато незадоволених було в моїй группі. Попрохав повернути кошти, але мене банально забанили.
Сама мадам знаходится в Ізраїлі( Є шанс її притянути до відповідальності?
Курс просто курям на сміх. З усього інтернету по трошки, та ще й старе все та не актуальне.
Сам не розумію, як міг на це купитись та купити курс у літньої жінки... та ще й по Амазон...
Светланка_Ланка• 03 августа 2023
думаю, що ніяк. Вас же не обдурили, не приславши нічого. Мабуть, Вам все ж таки надали анонсовану інформацію. А те, що Ви очікували від курсу, і те, що виявилося насправді - ну вибачте, мабуть треба було про це говорити до оплати більш докладніше. Може Ви очікували, що Ви зразу після курсу станете прям майстром, яки заробляє шалені гроші, а так не сталося?
maxi-tarakashka• 03 августа 2023
ви купили курс - ви отримали курс. ніякого обману тут не має.
те що він не виправдав ваші очікування - то вже геть інша тема. але повернути гроші за отриману послугу ви не можете.
Степан Гуцул• 10 августа 2023
Сначала бы отзывы почитал
Нашел реально у кого покупать, да и еще что)))) Курс по Амазон у какой-то пожилой женщины
Деньги она не вернет, судя по другим отзывам, так что все что остается - предупредить других своим отзывов о Светке