Сіточка• 03 августа 2023

Беру від життя все. Все або нічого, так і живу.

Майже 40 років, а звикла жити на халяву можна так сказати. Ще з юності товаришувала з людьми в яких є багато грошей, які мене пригощали завжди, водили по клубах, ресторанах. Дуже легко входила та і вхожу в довіру, люблю коли мене пригощають, це моє може хоббі чи вже звичка. Так і заміж вийшла, як люблять тут казати на шию сіла. Поїхала в Київ на роботу в 20 років, зразу зрозуміла що праця то не моє, було багато прихильників але вибрала самого забезпеченого , вийшла заміж. Народила дитину, з фінансами все ОК. Зараз він служить, забрали. А я не можу звикнути від цього життя. Я й надалі не працюю, але дуже люблю коли мене водять в ресторани та пригощають. Я люблю коли за мене платять, я люблю коли мені допомагають , я вже розумію що вже такий вік що треба розуміти що треба якось бути опорою для дитини та йти на роботу, а я не можу. Ось сьогодні познайомилася з сімейною парою, пішли в кафе , погуляли, я пропонувала навпіл рахунок, вони відмовилися. На жалість нікого не беру, гарно завжди вдягнена, макіяж, манікюри і т д. Х.З.
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 августа 2023
І?
Пожмаковна• 03 августа 2023
Дивно. Може вам так везе. Але не уявляю.
Силиконочка• 03 августа 2023
Нічого, 2-3 роки, прийде клімакс, в´ялі цицьки і зморшки... Ніхто не буде поїти на халяву, а діткам підстаркувата любителька всього на халяву не потрібна.
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Та не переживайте. Чоловік як не вернеться вам пожизнєну пенсію дадуть
Дюагональ• 03 августа 2023
Прикольно, я тоже всю жизнь сижу на чей-то шее, но шеи у меня бедные, рабочий класс.
Тоже 40лет
Интимная• 03 августа 2023
Так в чем посыл?
Силиконочка• 03 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Жіночка просто свій сон розповіла
Дюагональ• 03 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Жіночка просто свій сон розповіла
Полно женщин так живут
Copy-Paste• 03 августа 2023
Це не так називається як ви написали.
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляИнтимная
Так в чем посыл?
Ні в чому. Трролька вечірній
автор Сіточка • 03 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Полно женщин так живут
Та ні, це не сон. Тут 60 % жінок себе недооцінюють.
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ваш доброволець? Де служить? Що з бізнесом?
Голубка миру• 03 августа 2023
Значить вам Бог допомагає, віруйте, дякуйте йому! Будьте добра до людей
Дюагональ• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Это не я про сон написала
автор Сіточка • 03 августа 2023
Дівчата, а що я щось дивне написала, ????? Реально. Я прожила життя і завжди рахувала що чоловіки повинні завжди жінкам, а не навпаки. Так і живу.
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ви написали що вибрали замого забезпеченого
Забезпеченого серед кого? Сантехніків, моряків, депутатів?
автор Сіточка • 03 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Бізнес зараз у кума. Він в Бахмуті.
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ну і живіть собі далі. В чому проблеми?
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Бізнес зараз у кума. Він в Бахмуті.
Так а кум відстьогує?
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Бізнес зараз у кума. Він в Бахмуті.
А на кого бізнес записаний? Бо куми вони такі. Не надьожні
автор Сіточка • 03 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
Я завжди доначу й не Малі гроші. Зараз весь шкаф свій та крупи, харчі . Все що є віддала на допомогу Херсону
грешница кающаяся• 03 августа 2023
простите.жизнь тунеядки.
Кошка Мурка• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Откуда такая точная статистика?
Дюагональ• 03 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
простите.жизнь тунеядки.
Ну и что , не всем же пахать
Эта_Шикарна)• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
Вибачте. Я з Херсону. А що там? (Ну крім обстрілів від гнила)
автор Сіточка • 03 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
простите.жизнь тунеядки.
Та, да☹️
Патриоточка• 03 августа 2023
Я так не могу. Если за меня кто то , кроме мужа платит , чувствую себя , как будто теперь должна . Я не за кого не плачу и за меня не платят . Для меня так комфортно и правильно
Голубка миру• 03 августа 2023
Ответ дляСіточка
От..значить і правда, ви робите добрі вчинки. Господь бачить вашу душу і допомагає вам! Ви написали тут про ваші переживання, значить це вас бентежить, щось не так на серці. Просто від серця моліться і прийдете до ладу сама з собою!
Пишу вірші, дорого• 03 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Жіночка просто свій сон розповіла
Мою сестру на работу не загонишь ,муж на фронте ,она его матюкает ,что денег мало присылает .
автор Сіточка • 03 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Ну так як тепер позбавитися цієї звички,? Якщо мені це подобається. Є гроші. Але коли мене пригощають, допомагають , мені це подобається. Я завжди прошу допомогу у чоловіків в метро, в магазині, щоб мені потримали кошик з харчами, відчинили двері, зачинили, допомогли, я так звикла нічого не моду вдіяти з собою