Рубаю олівлє• 04 августа 2023
Кто за границей, как беженцы, вы лучше стали жить?
В финансовом плане?
Жилищные условия было/стало…
Досуг/Одежда…
Как вам там за это время живётся?
Жилищные условия было/стало…
Досуг/Одежда…
Как вам там за это время живётся?
Результат:
вже голосів:
407 (33.25%)
Я в Украине
350 (28.59%)
Тыц
166 (13.56%)
Было лучше/ Стало хуже
120 (9.8%)
Было хуже/ Стало лучше
105 (8.58%)
Одинаково
63 (5.15%)
Очень хорошо
13 (1.06%)
Очень плохо
очки_ннадо• 05 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Я живу не в Германии. Нас никуда не гонят. Работу найти здесь очень сложно , поэтому пособия будут платить до конца войны точно.
Ну работу найти везде не просто. Смотря, конечно, какую.
Масяня Я• 05 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Кстати, да. Сын тоже в Германии забыл про аллергию
Мне после Киева с моей астмой в Германии нормально дышится. Но, я здесь среди лесов и идеальной экологии. Баллончиком год не пользуюсь
очки_ннадо• 05 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
Ну мы в городе и экология тут так себе. Почти Киев, дышать мне тут нечем после Одессы. Ну ничего, живем пока.
Г@Л@В@ломка• 05 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Туреччина - дуже дорога. Ми знимаємо дуже дешево за 500 доларів, але тут ціни мінімум 1000 долл. Дуже продукти та бензин подорожчали.
500 долл то зовсім не дешево як для Туреччини. Не в курортних містах на узбережжі чорного моря ціни по 150 долл за трьошку. На півдні також в маленьких містечках можна за 200-250$ доволі простору кв знайти
Ответ дляБокс-орун
Да, люди никак не могут понять, что большинство тех, кто уехал, жили в Украине лучше
Те, кто жил хуже и не всегда имели возможность уехать и сейчас ее могут не иметь
І хтось поставив дизлайк))) щоб виїхати треба мати паспорти закордонні, доїхати якось (гроші на квитки), гроші на першиц час. І закуповувати все ’,з нуля’. Від ложок до постільної білизни. Це нехилі такі витрати, доки ти оформиш якісь там виплати і отримаєш якесь житло.
Бокс-орун• 05 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Я бы не сказала, по моим наблюдениям остались там те, кто в Украине ничего не имел. У кого есть бизнес, квартира, муж все вернулись.
Значит у нас с вами разное окружение
Морожена_курка• 05 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Из прифронтовьіх городов вьівозят централизованно.Бьіло бьі желание ехать.
Шкварочка• 05 августа 2023
Ответ дляlesia.avia
Я не маю питань якщо у вас чоловік воює і ви сама за кордоном і тд ! Я думаю, ви точно хочете, щоб ця війна скоріше закінчилась ! І ви самі пишете - що краще б було так, як до війни. Мене дивують люди - які пишуть як гарно їм стало зараз!!!
Матеріально/побутово нам стало краще. Хоча заробітки до цього були вище середніх.
Морожена_курка• 05 августа 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Нет они не были нищебродки. Они зарабатывали примерно 1000 долларов. Им по 24 года если что
А у вас что было в 24? Сколько вы заработали? И давайте уже откройте глаза. Они еще хорошо жили в Киеве. Большинство живут еще хуже.
Не верю. 1000 Дол и не бьіли в Париже???? Моя дочь студенткой автобусами и паромами обьездила всю Європу на подработки репетиторством английского
А що таке?• 05 августа 2023
Ответ дляМорожена_курка
А из оккупации?
А що таке?• 05 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
В прошлом году давали направление на интеграционные курсы с 18 лет, сейчас смотрю уже и 17 ти летние ребята приходят с направлениями от джобцертра.
На момент когда мы приехали в Германию, дочери было 17, как раз школу закончила. Отправили всех 16-17летних детей учиться в Беруфколег. Кто не хотел идти, а таких была одна девочка 17 лет, отправляли на курсы
мадам Везувий• 05 августа 2023
Жили отлично в Украине, попробовали …. Увы на те же доходы лучше в своем в Киеве- вернулись. + перспектив для детей не увидели от слова вообще, моим троим только Киеве и тут прям жизнь, учеба, друзья
Зілля до весілля• 05 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Системний червоний вовчак. Все теж купуєм самі. Медрол метотрексат і плаквеніл. Коли були на ін´єкційному метотрексаті то отримували уколи в Україні.
А зараз чим лікують? Ви в Києві лікувались? У нас трохи інше. Склеродермія. Біохімія? Ви свої кошти живете в Польші чи по програмі 40+
Зілля до весілля• 05 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Але метотрексат це ніби і є ефективне лікування. 5 років тому були на консультації в НІм. за свої кошти - то метотрексат.
хутряна володарка• 05 августа 2023
Ответ дляTammy21
Я дизайнерка, ілюстраторка, але зараз у нас з партнером своя невеличка студія, намагаюся бути керівником) Паралельно, теж намагаюся;) вести свої проекти.
Супер! Молодці)
Ламборджини• 05 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Комфортнее, чувствую себя счастливее, чем была последних пару лет в Украине
А что вас сейчас радует, в чем комфорт, счастье , если меньше всего себе позволяете , что вас наполняет? Просто пытаюсь понять , как можно радоваться, не получается пока ? Спасибо
Сало не люблю• 05 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
Наоборот позволяю больше. Можно сказать уровень жизни себе сейчас позволяю выше
Метелики на душі• 05 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ми з Кривого Рогу, лікувались в Дніпрі. Склеродермія це теж таке собі (( Зараз у нас ті самі препарати, тільки метотрексат в таблетках вже. В Польщі жили тільки 3 міс по програмі, потім вже за свої кошти. Ми тут з березня 2022. Боялись що не буде ліків і майже зразу поїхали.
Метелики на душі• 05 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А скільки вже з діагнозом? Дієве, так. У малої суставна форма СЧВ.
Забрала і не сказала• 05 августа 2023
Мала три квартири, два авто, гараж, приватну школу
В польщі тільки за хату віддаю 45 тисяч у варшаві
Спасає робота віддалено, але злотий сцуко аже 9,5🥴😭а зп у гривні
Про приватну школу- то шось дороге, 1300 євриків у місяць в стаді юа і бритіш
Давно я не жила на квартирі без особого ремонту з песиком ( бо ніхто не хоче песика- дитину) 🤪🤪
Забрала і не сказала• 05 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
По програмі 40+ ніхто не хоче і то тільки 3 чи 4 місяці після 1 візду
Польща не допомагає сильно зараз нічим
В е за своі
Польща не допомагає сильно зараз нічим
В е за своі
Забрала і не сказала• 05 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
Я теж не навчилась радіти за майже рік в польщі. В кінці листопада коли світло стало дифіцитом виіхала
Не можу морально навіть на шоппінг. Постійно купу грошей доначу
Як люди так можуть🥴👀
Забрала і не сказала• 05 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Тоді питайте тих, хто в Польщі
Все по- різному. Один день хтось кричить спердольте. Інший попадається мила жіночка яка співчуває
Я мало контактую. Але дуже все здорожчало навіть за останні півроку
Мало того що злотий виріс. Доллар впав, до 4 ( тобто ти отримуєш зп в долларах, в украіні, маєш іі перевести в гривню і зняти злотий по 10)
Продукти деякі здорожчали, але зарпз літо і овочі- фрукти впали в ціні
Дуже хочеться додому
Забрала і не сказала• 05 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Стрпна, кем работаете, сколтко на руки получаете?
На этом вопросе она засыпалась и ищезла))
Метелики на душі• 05 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Польща не допомагає сильно зараз нічим
В е за своі
Польща не допомагає сильно зараз нічим
В е за своі
Зараз вже так. Ми коли тільки заїхали, то місяць жили за свій кошт, а потім сам власник житла нам запропонував. Ми і не знали за цю програму. Ну чули щось але нічого не шукали самі.
Сонячний зайчик• 05 августа 2023
Да , ибо свой доход за месяц в Украине я зарабатываю здесь за 1,5 дня
Зілля до весілля• 05 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ми в Києві. Спостерігались в Києві. Так, і залишились. До кінця травня 22 були в ЦУ, повернулись в кінці травня22. З діагнозом 6 років, до цього рік лікувались у дерматологів. Хотіла їхати з малою влітку 22 в Німеччину, але майже всі подружки повернулись, вже зі сльозами треба було відривати з дому. Були на Делагілі, потім Курантил, потім метіпред, і 4 роки Делагіл знову. Тільки зробили запаси польського Делагілу і у нас загострення - коліна. ЛІкар написала метотрексат. Метотрексат в уколах безкоштовно в Україні? Ніби в таблетках на шлунок (тошнота, рвота, гастрит) сильно діє?
НетЕщеНаверное• 05 августа 2023
Ответ дляБокс-орун
Что именно собирает и где?
На мусорках. Только у них там не такие как у нас, а цивильные. Там и новое с этикетками выбрасывают.
Метелики на душі• 05 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Методжект був безкоштовно, але ми вже рік не отримуєм бо перейшли на таблетки. В таблетках так, на шлунок може впливати. Але мала наче нормально переносить. Моя воля я б так і лишилась на уколах, сама колола. 2 роки були на уколах. Але чомусь ревматолог перевела на таблетки. Делагіл це аналог плаквенілу чи я плутаю? Доречі, знайома з донькою з СЧВ в Німеччині, їм дуже подобається як з медициною там. Але мабуть по одній ситуації не можна судити. Знаю тільки якщо треба біологічні препарати то в Європі вони безкоштовно для дітей. А в Україні тільки за свої кошти, а ще й наче проблема їх дістати.