Королева спама• 05 августа 2023

Дівчата, як стати жінкою з якою дійсно хочеться підтримувати контакт?

І це не для чоловіків, а просто навіть з жінками, щоб мати подруг і піти на каву. Так сталось, я немаю друзів, я стала асоціальною. У мене ні одної подружки.
Я помітила, я навіть боюсь людей. А особливо тих, в яких проблеми. Бо мене всередині розриває від того, що я немаю чим їм допомогти бо бідна.
З чого почати? А ще в мене поведінка не на мій вік, реально. Я можу співати людям в телефон як не нормальна, але так для жарту. Ой у лузі червона калина… і пішло і поїхало)) тобто в мене поведінка не відповідає моєму віку. А ще багато нию. Що робити порадите ?
Ще й плюс до всього я хамло. Немаю стримання. Але взагалі я дуже люблю повеселитись
Ms. При теле• 05 августа 2023
Вы только о себе и думаете
Крымский мост вас не волнует?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 августа 2023
Ответ дляMs. При теле
Вы только о себе и думаете
Крымский мост вас не волнует?
а що вже всьо?)
Ms. При теле• 05 августа 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а що вже всьо?)
Пока непонятно
Почему в топовой теме не сидите?
автор Королева спама • 05 августа 2023
Ответ дляMs. При теле
Вы только о себе и думаете
Крымский мост вас не волнует?
Хвилює. Дивилась відгуки
І навіть скріни зробила ))
Seehund• 05 августа 2023
Люди любят вежливых, лёгких и богатых.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 августа 2023
Автор, вихід тільки один: позбуватись своїх тараканів, щоб з вами не те що хотілось спілкуватись, а щоб спочатку не відштовхувати від себе. По трошки аналізуючи свої дії, та реакції на них самі побачите, що ви правильно робите, а що ні.
Мрію про космос• 05 августа 2023
а навіщо подружки? не маю жодної
Жена_КотораяСтена• 05 августа 2023
О, і я така ж)
Увесь спектр емоцій часом, і сміх зненацька, і поведінка не за віком 😁
Але до мене люди тягнуться, кажуть, енергетика хороша. Мені просто немає часу для всіх.
Барбітта• 05 августа 2023
Сколько вам лет?))
Дикая Роза• 05 августа 2023
Боря, харош троллить 🤣
автор Королева спама • 05 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Сколько вам лет?))
Та уже мені під сраку років…
миссДавеча• 05 августа 2023
Ви відкрита, щира і емоційна. Я теж така і в мене є такі подруги. З холодними, закритими людьми мені важко.
Я спілкуюсь з людьми щиро, подругам з задоволенням напишу чи позвоню, вислухаю їх при потребі. Треба віддаввти людям тепло і тоді отримуєш його навзаєм.
Хома з пастою• 05 августа 2023
Ответ дляSeehund
Люди любят вежливых, лёгких и богатых.
Это 100%
Хома з пастою• 05 августа 2023
Автор, скажите, зачем общаться и ходить на кофе с хамлом, которое что-то там орет в трубку? Ни пользы, ни удовольствия.
Seehund• 05 августа 2023
Ответ дляХома з пастою
Автор хотела показаться не ординарной такой и переборщила, описание вызывает неприязнь или смех у людей.
medlar• 05 августа 2023
Якщо ви в Києві, можемо кудись сходити та поспілкуватися.
Ліньки гуглить• 05 августа 2023
Може знайдете таку людину,як сама.По інакшому-без варіантів