Щойно мій син встановив світовий рекорд! І став чемпіоном світу!!!
Плавання!!! Манчестер 2023!!!
Наші найкращі!! Слава Україні!!
Плавання!!! Манчестер 2023!!!
Наші найкращі!! Слава Україні!!
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я помню вашу тему, как вы переживали, отпускать ли его в Киев к знакомым, учитывая нюансы по здоровью. Поздравляю от души)
Так и не опустила одного. Поехала туда, встретила его в Киеве. В результате, практически все время пробыл в гостинице. Но и погулял чуток)
Я не Тролль• 05 августа 2023
Вітаю вас! Сину нових перемог і рекордів, а вам ще більше приводів для гордості!
Инстагра_мерша• 05 августа 2023
Якщо автор не проти, додала фото чемпіона.
Пишаюсь цим українцем! Щиро вітаю, бажаю подальших успіхів!
Несу добро людям• 05 августа 2023
Вас теж треба привітати і подякувати за довгі роки турботи і допомоги, підтримки і надихання вашого сина. Лише завдяки вам, він зараз чемпіон! Вітаємо маму чемпіона! Прийміть хоча б віртуальні квіти
Ответ дляНесу добро людям
Дякую. Мені приємно) чекаємо на нагородження
ЯяяКакаджамбо• 05 августа 2023
Автор, поздравляю вас! Вам есть чем гордиться) Сын у вас просто супер и вы очень приятная, смотрела видео с вами и сыном)
Кудесница_с_пургеном• 05 августа 2023
Ответ дляПарова машина
А мой получил очередную контузию и дома не был больше года.....
обнимаю вас, но не все могут идти на фронт (мой под Купянском). Сын автора инвалид по зрению и спортсмен, которым может гордится Украина.
Вбигудях• 05 августа 2023
Заходила в тему думала мама вступника радіє що на бюджет пройшов)А тут все набагато крутіше.Пам´ятаю ваші ранішні теми і рада що ви з´явилися з такою новиною.
Поздоровляю і чемпіона і маму від усієї душі!
І пишаюся такими співвітчизниками.Ми бачимо лише результат, це красиво, але ж стільки сил покладено щоб цей результат був саме такий.
Передавайте синові вітання від усіх порадниць)
Бутерброд и я• 05 августа 2023
Ответ для1973
Співчуваю. Думаю, що якби мій був пригодним, він був би поряд з вашим
Автор, я напевно знаю вже вас по цьому форуму, ваш син пару років тому теж виграв щось, і він має інвалідність, так? Вибачте, якщо я помилилась, але пам´ятаю ту тему, теж щиро раділа за автора і хлопця. Вас вітаю! Син молодчина! І ви звичайно! Слава Україні! Героям Слава!
Бутерброд и я• 05 августа 2023
Ответ для1973
Ні. Михайло Сербін.
Тааак, це точно ви! Ох, плачу! Наші Герої на всіх фронтах!
Вилами по воде• 05 августа 2023
Какая хорошая тема. Может мамы особенных детей прочитают, это их вдохновит, заставит не опускать руки.
Как вы начинали, расскажите.
ФФФФристайла• 05 августа 2023
И я поздравляю вас, автор!!! И всю вашу семью. И себя, поздравляю, что ваш мальчик украинец
Парова машина• 05 августа 2023
Ответ дляFilomena
Дай Боже здоровʼя і скорішого повернення❤️
Дякую йому. Низький уклін.
Спасибо за тёплые слова.
Парова машина• 05 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Да понимаю, но этого понимания не легче, сами же знаете. Ребят менять не кому, ни дня отдыха.... Ну вы то и так знаете что это.... Ждём наших защитников живыми и здоровыми!