Гравіцапа• 05 августа 2023

37 тиждень, почались болі як болючі місячні

Вибачте за подробиці, біль як на понос і як при болючих місячних((( думала що після буряку ( зранку їла ), але в туалет не хочеться, викликати швидку?
Кофр для ноги• 05 августа 2023
Біль постійна чи з переривамм?
Вбигудях• 05 августа 2023
Так. Схоже на пологи ...
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
Біль постійна чи з переривамм?
Тягнуло майже годину, потім на півгодини перейшло, зараз знов ниє і ще додалось ниття у попереку
Яйцеголовая• 05 августа 2023
Схватки, может тренировочные. Но следите, считайте
Редисочка• 05 августа 2023
Може тренувальні ? Або можуть і пологи бути
Якщо і так то легких вам пологів
Замороженная селедка• 05 августа 2023
Легких пологів! Викликайте швидку.
Сумніваюся, що тренувальні розпочалися так різко.
Я нє Матрьошка!• 05 августа 2023
Я би сконтувала з лікарем і почала би рахувати час. В будь-якому випадку, можете зібрати сумку та сходити в душ. Якщо тренувальні, то від теплого душу та розслаблення можуть затихнути, якщо не тренувальні, то зайвий раз ополоснутися у власному душі не зайве.
Кофр для ноги• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Можуть бути тренувальні перейми бо великий інтервал, але все ж мабуть варто викликати швидку, на всякий випадок
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Легких пологів! Викликайте швидку.
Весь день жодних відчуттів, а під вечір почало так ніби перший день місячних (причому дуже болючих), думала після буряку ( в мене після нього бувало так), але в туалет не виходить сходити, а тягне жахливо…
Бабайко• 05 августа 2023
О, у мене таке було. Думала, що з´їла вінігрет поганий. Типу кішечних коліків. Приїхала через добу у пологовий, а там вже відкриття 6 см. Але у мене іцн, шийка відкрилася, а переймів не було, поки не прокололи міхур.
ДаЗдраПерма• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Это оно. У меня так роды начались. Тоже в туалет не вышло сходить. Поставьте клизму. Или свечка если есть.
Все будет, но потом• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Поїдьте до свого лікаря
Тримбулька• 05 августа 2023
Їдьте зараз самі в пологовий і нехай вас оглянуть.
Айболитная• 05 августа 2023
У вас схватки, скоріше всього. На пологи домовлялись з лікарем, чи по швидкій?
Айболитная• 05 августа 2023
Їдьте в пологовий
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Їдемо все ж таки в пологовий. Бо тягне аж дуже сильно, вийшло сходити в туалет, але після цього стало ще більше тягнути.
Я не в теме• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Ой, легких вам пологів!
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ой, легких вам пологів!
Дякую) мабуть все ж таки це воно))
Може ще третю?• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую) мабуть все ж таки це воно))
Зараз в лікарні дізнаєтесь.
Чи тренувальні чи ні. Удачки Вам .
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Зараз в лікарні дізнаєтесь.
Чи тренувальні чи ні. Удачки Вам .
Дякую
Ваш нік мені в тему))
Може ще третю?• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую
Ваш нік мені в тему))
Tanya Kuchinskaya• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую
Ваш нік мені в тему))
Бажаємо вам легких пологів🙏🏻
Відпишиться потім нам, будемо радіти разом з вами😘
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Ответ дляTanya Kuchinskaya
Бажаємо вам легких пологів🙏🏻
Угги в горошек• 05 августа 2023
У меня так 3 месяца назад было) все будет хорошо, рада за вас)
Гигиенишвили• 05 августа 2023
Легких пологів@@
Пишіть зраночку)))
Носки на подтяжках• 05 августа 2023
Легких пологів!
Физрукая• 05 августа 2023
Автор, хай все складеться добре!
автор Гравіцапа • 05 августа 2023
Дівчата, всім дуже дякую за підтримку) лікарі підтвердили що це перейми.
Кофр для ноги• 05 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Ура! Відпишіться, плз, як буде змога! Хай все пройде найкращим для вас і для дитини способом
Носки на подтяжках• 05 августа 2023
Мы держим за вас кулачки!